Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Külföldön lakó átlagkeresetüek...

Külföldön lakó átlagkeresetüek, ti az ottani fizetésből hogy gazdálkodjátok ki a világpiaci áras rezsit és üzemanyagárakat?

Figyelt kérdés

Nem provokáció, komolyan érdekel a dolog főleg hogy itt is ez lesz és légyszives az válaszoljon aki valóban külföldön él, ottani átlagbérből él meg.


Komolyan érdekel hogy mondjuk egy osztrák 1.200-1.500 eurós fizetésből mennyivel könnyebb, könnyebb-e mint egy magyar 200-250 nettóból.


2022. júl. 14. 16:05
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
98%

Eleve nem annyiba kerül, mint amit ti kaptok a nyakatokba.


Jóval több, mint a rezsicsökkentéses összeg, de nem huszonpárszorosa annak.


A fizetés meg... A munkahelyem biztosítja a szállást, eleve nem fizetek bérleti díjat. A többi aprópénz, amíg az ember nem kerül kórházba.

2022. júl. 14. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
megírnád kérlek, hogy melyik ország és mennyibe kerül ott egy kW/h áram és egy 1m3 gáz neked?
2022. júl. 14. 16:10
 3/18 anonim ***** válasza:
94%
2022. júl. 14. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
74%

Kulfoldon a munkahelyek eleve elszállásolnak apartmanokba poton osszegekért. Rezsi nincs is. Sokan fűtenek nyitott ablaknal.is télen meg allandoan megy nonstop a száritogép is lesz.rja mindenki


2.ismiknél is laktam ingyen


3. Ossze is koltoztem már cimborakkal. Akik szinten ismerostol kaptak lakast vagy valamelyik rokonáé.


Eleve lakber rezsi koltsegem pl kulfoldon soha életemben nem volt szinte


Nekem csak a megélhetés (kaja cigi bulik)elviszik a havi fizut..

2022. júl. 14. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
Mint kértem, olyan válaszoljon legyen szíves aki érdemben hozzá tud szólni, tehát aki nyugat-európában él, átlagbért keres és abból kell fizetnie rezsit és üzemanyagot
2022. júl. 14. 16:22
 6/18 anonim ***** válasza:
100%

Ausztriában él anyukám és a párja

Ketten együtt 3800eurot keresnek

Rezsivel együtt az albérlet 1000 euró volt nekik havonta

650 az albérlet a többi rezsi

2 szoba van, nappali, fürdő, kB 80nm2 a ház

Emellé még van 2 kocsi ami 500 havonta

Ők nagyon jól kijönnek a pénzből

Most a tulaj szólt nekik is hogy az áram és a gáz emelkedni fog de még nem tudják mennyivel stb

Ez majd augusztus-szeptembertől derül ki

Bár az áram idén, tavalyhoz képest majd 100 euróval nőtt nekik is

2022. júl. 14. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
74%
#4: miféle munkahely3kről beszelsz? Nincs ilyen h eleve elszallasolnak... hacsak nem vmi aljameló, feketén...
2022. júl. 14. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
95%
Oroszország: 1kw/ óra 4 rubel, így olcsóbb
2022. júl. 14. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
95%
Ha itthon 500at keresek akkor is megeri kimenni? Csak ugy mennek ki h normalis lakast berlek nem ilyen munkahelyi szallast
2022. júl. 14. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
95%
Igen, van ilyen hogy adnak szallast, de ez 10bol 9x kozvetitoceg, un. leihfirma. En is voltam ilyen cegnel ilyen szallason, teljesen kulturalt volt, es olcso, lenyegesen olcsobb mint egy alberlet. Cnc Programozo vagyok, tehat az egyik elottem szolo agysebesz szerinti aljamelo kifejezes sem allja meg a helyet. Konyorgom akinek fingja sincs a temarol az miert bofog ide f*szsagokat?
2022. júl. 14. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!