Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Szomszéd meglátott cigizés...

Szomszéd meglátott cigizés közben, elfogja mondani a szuleimnek?

Figyelt kérdés

Tehát szuleim elmentek itthonrol és a szomszéd átjott, en meg pont cigiztem es gondolom látták, tagadjam vagy mondjam el?


Egyebkent gyerekek jottek át.



2022. júl. 17. 20:46
 1/6 anonim ***** válasza:
65%
Remélem elmondja.
2022. júl. 17. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
KöszixD
2022. júl. 17. 20:54
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha korodbeliek láttak meg, nem biztos, h elmondják. De legjobb az őszinteség.
2022. júl. 17. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 qkker1 ***** válasza:
80%
Remélem elmondják, ha elég "bátor" vagy szívni azt a szart, akkor legyen bátorságod felvállalni is!
2022. júl. 17. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
83%
Egyetértek. Remélem tudomásukra jut, hogy szívod azt szart.
2022. júl. 17. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
80%

Attól függ. Az én szomszédaim nem mondanák el, mert rossz a kapcsolat és nincsenek beszélő viszonyba. Viszont megsúgom, hacsak nem dohányosak a szüleid, tuti érzik rajtad a cigit.

Istenem, amúgy sose felejtem el, 13 voltam, suli után sétáltam haza a legjobb barátnőmmel, és Ő cigizett(a szülei tudomásával), és egy pletykás asszony beköpött anyámnak, hogy a legjobb barátnőm cigizik. Anyám, aki amúgy nagy láncdohányos, meg lecseszett érte, hogy miért barátkozok dohányosokkal. XD

2022. júl. 18. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!