Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » A szomszéd ráhugyozott a...

A szomszéd ráhugyozott a lépcsőre, mit vár majd más feltakarítja helyette?

Figyelt kérdés
Mivel normális társas ház normális lakókkal egyet kivéve. Kiírtam takarítsa össze, de tegnap óta az ugyanott van. Gáz mert kerülgetni kell de nem gondolnám azt hogy azt nekem vagy másnak kéne feltakarítani. Mit tennétek? Lakásszövetkezetnek is szóltam. Ugyanis nálunk nincs lépcsőházi takarítás hanem mindenki a saját szintjén takarít.
2022. júl. 21. 23:08
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
Amúgy most öntöttem rá jó erős vízkőoldót aztán majd holnap valószínűleg felmosom.. nem akarom egyfolytában kerülgetni gyerekeim is vannak akik ott közlekednének ha ez a paraszt nem csinál oda. Az tuti hogy a faliújságra kap egy szép monológot tőlem ez 1000%
2022. júl. 22. 01:01
 12/18 anonim ***** válasza:
100%
Csak megjelölte a területét!
2022. júl. 22. 05:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
9es arra célzott, hogy verd pofán....(nem, nem kéne, úgy sem érne semmit)
2022. júl. 22. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
100%
Ne kiird ha tudod kiaz. Csengess be
2022. júl. 22. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
89%

Mit gondolsz, ha írsz neki valamit, az érdekli?

Egy ilyen embert?

2022. júl. 22. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
93%

Szerintem aki ilyet csinál, azt pont rohadtul nem érdekli az egész.

Szerintem nem vár semmire, sőt ti is odahugyozhattok az sem zavarná.

Ilyen ellen soha nem lesz fegyvered, ha csak a közös képviselő vagy ki nem intézkedik.

2022. júl. 22. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:
Felmostam 2x is a lépcsőházban, nem tudtam tovább nézni, levelet nem kapott de remélem legközelebb nem fordul elő
2022. júl. 23. 17:02
 18/18 anonim ***** válasza:
21%

Hát, ha azt látja, hogy valaki megcsinálja helyette...

Bár, ha nem látná sem hiszem, hogy túlzottan érdekelné.

Igazából egyik sem megoldás, mert semmi érvet nem tudnék mondani, hogy miért ne tenné meg újból.


Én lehet, hogy inkább belenyomnám a fejét, de hogy nem takarítanék más után meg nem is szagolnám az is biztos.

Valahogy mind a kettő rohadtul megalázó szerintem.


Szerintem egy ilyen tettnek minimum, hogy kellene hogy valami következménye legyen. Nem tudom mi, de ha nincs az nagyon durva.


Már azzal is rezsit fog spórolni, hogy odahugyozik, úgy is össze lesz takarítva más által.

2022. júl. 23. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!