Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Milyen Kecskeméten élni?...

Milyen Kecskeméten élni? Milyen város?

Figyelt kérdés

Akik Kecskeméten élnek, hogy érzitek magatokat a városban? Illetve, akik nem élnek ott, de ismerik a várost, vagy voltak már ott, mit gondoltok róla? Más városokban összehasonlítva, milyen

itt élni?

(munkalehetőség, szórakozás, lakhatás, közlekedés, kultúra, emberek viselkedése, a város hangulata, stb.)



2022. aug. 3. 07:00
A kérdező szavazást indított:
Imádok itt élni
Szeretek itt élni
Elmegy
Nem szeretek itt élni
Gyűlölök itt élni
Gyönyörű város
Szép hely
Nem szép, de nem is ronda
Nem szép város
Ronda város
48 szavazat
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
48%
Kb mint bármelyik másik magyarorszagi város.
2022. aug. 3. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
40%
Milyen sokatmondó, szuperkreatív válaszok...
2022. aug. 3. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
82%
Én csak átutazóban szoktam rajta átmenni, de azt a rohadt nagy forgalmat nem tudom hogy lehet elviselni. Máshol nem találkoztam még egész városon végigmenő dugóval.
2022. aug. 3. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
81%
Kicsi.
2022. aug. 4. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
97%
Kecskemét mellett élek de nem költöznék Kecskemétre, annyira nem jó hely. Fiatalok számára kb. halott a város, semmi élet. Ahol némileg feltorlódik a forgalom, oda tesznek egy körforgalmat, amivel annyit érnek el, hogy nem a kereszteződésnél, hanem 500 méterrel arrébb áll a sor. Dugó dugó hátán, reggel alig lehet bejutni, délután alig lehet kijutni a városból, de ez talán valamennyi városra igaz. A Hírös Hét stb. rendezvények régen még jók voltak, de évek óta említésre sem méltók. Ismeretlen fellépők tömkelege, egy Kecskemét melletti kisváros komolyabb előadókat tud hívni. Nem értek a politikához, de azt hiszem jobb is, így legalább csak sejtem mi folyhat a háttérben...
2022. aug. 4. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
62%
pont olyan szar, mint bármelyik másik város az országban
2022. aug. 5. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
79%
Nos Budapest-kecskemét távban sok városban járok havonta, így havonta rengetegszer járok Monoron, Cegléden, Kecskeméten, Budapesten, mindenhol van mit intézni, van miért odamenni. Kecskemétet szeretem, vannak jó üzletek, van egy jó pláza, van hatalmas karácsonyi vásár, stb. Pár éve még éltem volna ott, manapság inkább atombunkerben és mobilházakban gondolkodik az ember.
2022. aug. 6. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
84%
Amúgy Nyíregyházához nagyon hasonló Kecskemét.
2022. aug. 6. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
22%
Na meg az ország legszebb női Nyíregyházán laknak.
2022. aug. 6. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
90%
Nem szeretek itt élni, annó Szegedről költöztem kényszerhelyzetként ide. 5 éve élek itt, 27 éves lány vagyok. A városban nincs sok szórakozási lehetőség ott is főleg a kis középiskolások vannak meg igazából az egész városban mindenütt csak kis tinik vannak csapatosan. Sok az olyan roma ember, aki miatt átmész inkább az út túloldalára, emellett az egész központ tele van csövesekkel mindig odajön valaki kéregetni. A központ meg a villanegyed hangulatos, meg amúgy sokat fejlesztik Kecskemétet, de ezen kívül kb. mindenhol a belváros is egy ocsmány panel rengeteg. Munka az van, főleg a gyárakban. A fiatalok is, akik valamit kezdenek az életükkel gyorsan megpattannak innen. Én nem szeretem, pedig a központban lakom, de nem mernék este egyedül hazasétálni. Szegeden késő este is biztonságban éreztem magam. Összeségeben szerintem Kecskemét kisvárosias, aki lakott már jobb helyen, annak nem fog tetszeni, aki kisebb városból/faluból jön, neki lehet tetszeni fog.
2022. aug. 15. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!