Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Sopron miért ilyen unalmas?

Sopron miért ilyen unalmas?

Figyelt kérdés
Vagy lehet csak velem van a baj. Pár éve költöztem ide, de úgy érzem más magyar nagyvárosokhoz képest (Szombathely, Győr) jóval unalmasabb, mintha az emberek is frusztráltabbak lennének. Sok megbízhatatlan emberrel is találkoztam, a városban pedig még szombat este sincs túl nagy élet 1-2 kocsmát leszámítva. Más mit gondol?

2022. szept. 4. 19:15
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
85%
Azt, hogy költözz máshova, úgyis sokan vagyunk!
2022. szept. 4. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
88%
Pécs is ugyan ilyen. Sztem az egész ország az.
2022. szept. 4. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
76%
Érdekes pedig megyei jogú város. Egerrel kb egyforma és volt hogy este mentünk Egerbe és akkor is nagy élet volt. Lehet az emberek nagy része Győrbe jár mert az a nagy város a közelbe v nem tudom
2022. szept. 4. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
91%
Mert nagyrészben olyanok laknak ott akik átjárnak melózni. És teljes munkaidős állás + mindennap autózni/vonatozni 2-3 órát kivesz az emberből.
2022. szept. 4. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:
4- Biztos ez is benne van, de Győrben meg Szombathelyen is vannak ilyen ismerőseim, akik ingáznak. Elég sok is. Mégis meló után kiülnek, elmennek valahova.
2022. szept. 4. 19:44
 6/22 anonim ***** válasza:
53%

Sopron egy nagyon unalmas hely.


Máshol még a bulikban a nők le is hugyozzák a színpadról a férfiakat.


Sopronnban semmi. Semmilyen buli, semmilyen tömegszex, unalmas az egész!

2022. szept. 4. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
57%
Spricceljenek le a nők, ez az alap, ha buliba megyek.
2022. szept. 4. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
90%
Én csak turistaként jártam ott, de gondolom azért tartod unalmasnak, mert Sopronban az épületek, a műemlékek, az óváros az érdekes és a turizmusnak ez a lényeg. Ausztria közelsége miatt meg lehet úgy vannak vele az illetékesek, hogy úgyis ott költik az emberek a pénzüket, ott dolgoznak, ott vásárolnak, ott vannak az Alpok, az érdekesebb. Ha meg a soproni ember otthon van és éppen nem Ausztriában dolgozik vagy nyaral valahol, akkor elég neki az élelmiszereket megvenni, postára elmenni, alapvető dolgokat elintézni, a többit nem kell fejleszteni, építeni mert nem lenne igény rá.
2022. szept. 4. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
90%
Szerintem ez is olyan, hogy mindig az kell, amit nem kaphatunk meg. Ezt azért mondom, mert én is ilyen vagyok. Számomra Sopron az egyik legszebb város, ahol valaha jártam, Szombathelyt meg rühellem, mert ott élek.
2022. szept. 5. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim válasza:
87%
Sopron gyakorlatilag egy középkori falu a puszta közepén, egy turistalátványosság, legalábbis annak indult. Az eredeti, belvárosi romok és pár kocsma mellé a szocializmusban felhúzták a paneleket és slussz, ennyit bírna el. Csakhogy elkezdték ellepni az éhhalál ellen ingázók tömegei, évről évre súlyosabb a helyzet, egy utolsó bástya amely a nyugati világba vezet, emiatt folyamatosan épülnek az újabb és újabb barakkok, leginkább az Aranyhegyi lakótelep ahol már mozdulni sem lehet. Gyakorlatilag ennyi, erre van berendezve, reggelente röpül a kapa meg a szerszámok a csomagtartóba, 120 ezren kizúdulnak, este visszazúdulnak és teliokádják-telihugyozzák a tereket, ennyi a szerepe. 9-esnek annyiban igazat kell adnom, hogy talán még ennél is nagyobb rohadás Szombathely, ami egy poszt-szoci torzó Ausztria segglyukában.
2022. szept. 5. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!