Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Előfordult már olyan veletek,h...

Előfordult már olyan veletek,hogy lakótársatokkal kiabáltatok, mert annyira nem birtátok egymást?

Figyelt kérdés
2022. szept. 8. 00:26
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Igen, volt. El is költöztem.
2022. szept. 8. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
21%
Nem volt még lakótársam. Ha családot, tesót, vagy barátnőt nem számoljuk.
2022. szept. 8. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Velem 2 x fordult elő, de nagyon elmérgesedett a helyzet.

De a legutóbbi kirohanásomat ő provokálta ki.Nyilván higgadtan kellett volna beszélnem,nem 20 percig orditozni...de nem birok higgadt maradni ebben a szituációban.

2022. szept. 8. 01:04
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Mi volt a probléma? Min vesztetek össze? Van lehetőséged elköltözni?
2022. szept. 8. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Még sosem. Pedig ez a 3. évem koliban és kb 11 szobatársam volt eddig (egyszerre 5-6, évente néha változik). Plusz a pasimnak 10 és velük sem veszekedtem soha.

Normálisan is lehet egymás mellett élni.

2022. szept. 8. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Ó, nálunk tányérhajigálásig is fajult a dolog. xD
2022. szept. 8. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Lányok vagy fiúk vagytok?
2022. szept. 10. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
35%

Lakótársam eddig csak a partnerem, azaz barátnőm, nejem volt. Velük nem szokásom kiabálni! Ha mérges vagyok én inkább nem is szólok senkihez.

Katonaságnál voltak kvázi lakótársaim. Ott aztán minden élethelyzet előfordult! Többségükkel megvoltunk jól, de akad jó néhány hülye is. Négy alkalommal bunyóztam is. Pontosabban kétszer, amikor méltónak számító ellenfél volt az illető. Két dinkát tettem helyre, egy rúgás és egy sima pofon elég volt. Egyszer pedig lenyomtam öt öregkatonát, akik szívatni akartak éjjel, alvás helyett és nem tudták, hogy speciális alakulathoz tartozom + kissrác korom óta harcművészet az egyik hobbim.

Alapvetően persze nem vagyok egy nagy gengszter típus, de kiállok magamért, ha kell.

190 magas vagyok, erős alkat, nem sokan mernek velem kiabálni. ;-)

2022. szept. 10. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!