Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Titeket mennyire zavarna hogy...

Titeket mennyire zavarna hogy a lakótársatok pasija néha ott alszik nála?

Figyelt kérdés

Néha alatt azt értem hogy két hetente-havonta. Amíg ott van egyszer sem jön ki a szobából (egyedül lakik a lány a szobában), csak néha wc-re. Szinte meg sem lehet állapítani hogy ott van, mert csak suttogva beszélnek plusz ha "olyasmit" is csinálnak azt is halkan természetesen. Az egész idő alatt kb max egyszer látják a pasit.

Jogosan érzem nevetséges hisztinek ha valakinek ez a legnagyobb baja és ezen képes felháborodni? Szerintem ennél egymilliószor rosszabb lakótársak léteznek akiket mások elviselnek valahogy, undorító hangnem nélkül. Nektek mi a tapasztalataitok? Tényleg ekkora parasztság ez? (Írjatok kort és nemet is köszi)


2019. márc. 23. 18:36
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ez így korrekt, és belefér a lakótársi kapcsolatba. Ha nem zavarjátok egymást, miért ne fogadhatnátok látogatót?

(N/49)

2019. márc. 23. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
Sima. Teljesen tolerálható, felnőtt ember, párkapcsolattal. Amíg nem hangosak, addig nem szólhat.
2019. márc. 23. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
Én laktam lakótársakkal. Az zavart volna, ha egyikük párja folyton ott lett volna, mert ha egy kicsi lakásról van szó, akkor zsúfoltabb ráadásul többet kell várni a fürdőszobára, konyhára stb. De a heti egy, vagy alkalmankénti ottalvás-ahogy leírtad, az nem jelenthet gondot. Nálunk is előfordult annak idején ilyen, nem csinált belőle senki problémát.
2019. márc. 23. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem korrekt. Én akkor akadnèk ki, ha a hét nagy részében ott dekkolna és nem adna bele a rezsibe és albi díjba.

Két hetente - havonta nem oszt, nem szoroz ha ott van.

Ha meg kulturáltan viselkednek, akkor meg főleg, nekem egy rossz szavam se lenne, sőt.

2019. márc. 23. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 cameronmonaghanbabee ***** válasza:
100%

Dehogy zavarna, teljesen elfogadható.

L

2019. márc. 23. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%

Max akkor zavarna ha pisiléskor nem tud célozni.

Teljesen belefér ennyi látogatás. Még a fogyasztást sem dobja meg a havi 1 alkalom.

Csak féltékeny a lakótárs.

2019. márc. 23. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
76%

Mondjuk a halk az szerintem relatív. Ha semmi, de semmi nem hallatszik, hát istenem. De voltam már együtt olyan lánnyal, aki mikor vissza is fogta magát és állítása szerint, csak halkan nyögdécselt, az is olyan hangos volt, hogy engem is zavar, de nőverem is írt, hogy kicsit halkabban már, mert fejhalgató van rajta, de így is halja. Meg az ágynak is lehet éppen hangja. Lehet, hogy ti azt hiszitek, hogy csendben vagytok ő meg még a cuppogást is hallja (már én is éltem át ilyet, ők azt hitték síri csendben vannak, de a cuppogástól nem lehetett aludni...).

Meg mint ahogy írták a wc-nél se mindegy, hogy céloz. Fiú léttemre azért allergiás vagyok én is a kupira és a mocsokra.

2019. márc. 23. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
83%

Úgy, ahogy írtad, teljesen elfogadható.

Nekem anno volt olyan lakótársam, aki hetente egy alkalommal engedte a pasijának, hogy nála aludjon - eddig rendben is van a dolog, de amikor ott volt a srác, akkor én a konyhába se mehettem ki, mert állandóan ott ültek, a fürdő folyamatosan foglalt volt, hangosak is voltak, a srác kiette a hűtőből a kajámat, állandóan ráment a gyümölcsre, amit vásároltam - így azért már bőven zavaró volt, ők viszont nem értették, mi bajom, állandóan azzal jöttek, hogy de hát csak hetente egyszer van ott a fiú...

2019. márc. 23. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
Nem, ez minden pontosan úgy volt ahogy leírtam. Nem voltam sem konyhában sem fürdőben egyetlen egyszer sem. Jó nem mondom hogyha nagyon hallgatózik valaki akkor esetleg nem lehetett hallani az ágyat vagy valami lihegést néha de hát istenem. De mindegy ezek a lányok már ezen kívül is többször bebizonyították hogy buta parasztok tehát nem adok sokat a véleményükre. (jah és tudok célozni:D)
2019. márc. 23. 22:57
 10/19 anonim válasza:
100%
Jó tanács minden fiúnak aki ilyen helyzetbe kerül és nem tud célozni: ülve végezze a dolgát és akkor nem is kell célozni.
2019. márc. 24. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!