Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Társasházakban miért nem...

Társasházakban miért nem vonatkozik a csendháborítás a gyerekkel rendelkező szomszédokra?

Figyelt kérdés
Én ha vasárnap reggel 6-kor fúrok/zenét hallgatok/akármi és kihívják a rendőrt akkor az csendháborítás , de ha a szomszédok meg a kölke/kölkei a hétből hét napon legalább reggel 6 és este 8 között elviselhetetlen zajt csapnak néha éjszaka is akkor az nem az, mert hát "gyerek"
2022. okt. 11. 19:05
 1/7 anonim ***** válasza:
27%
Igen, mert egy felnőtt tudja szabályozni, mikor fúr. Egy anya meg nem mindig, mikor kezd el sírni egy gyerek.
2022. okt. 11. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

#1


Minden kérdés alatt ezt a kibszott sírást olvasom, nem fogjátok fel, hogy aki ezen háborog nem azzal van baja, hogy néha sír a gyerek?


Azzal van baja, hogy a hülye szülő engedi ugrálni, rohangálni, "motorozni", ordít, visít, a szülő is trappol , dobálja a játékokat. Konkrétan olyan mintha 2-3 kőműves verné kalapáccsal a falakat

2022. okt. 11. 19:12
 3/7 anonim ***** válasza:
43%

Az a baj, hogy a gyereket nem tudod kikapcsolni. Sir, mert baja van, rohangal, dobal, mert hiaba szolsz ra ezerszer egy bizonyos kor alatt, sokszor csak azert is csinalja.

Jogos amugy, hogy idegesit, de kozben meg ez van, ezt vallaltad, amikor tarsashazba koltoztel. Tanyara is lehet menni, ott nem zavar senki.

Kiemelnem, hogy nekem nincs gyerekem, de en is lakasban elek es rendelkezem egy kis empatiaval, igy megertem, hogy ez van.

Egyszer felnonek ok is..:D

2022. okt. 11. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
87%
Miért ne vonatkozna? Ha jól tudom, akkor bizonyos decibel felett feljelentést tehetsz. Más kérdés, hogy a szobájában ugráló gyerek nem éri el, ezért nem is csendháborítás.
2022. okt. 11. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
80%
Mer egy családbaeát kormány tv.-ei "azokra' nem vonatkozik.
2022. okt. 11. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
75%
Mert bszni tud nevelni nem. Miért nem viszi le a játszótérre? Ja mert fogyatékos az anyja meg az apja.
2022. okt. 12. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
100%
Én megértelek- nekem sem azzal van bajom, hogy sír a gyerek, akár hajnali 2-5 között (rosszat álmodott, beteg, megy az orrszívó porszívó, ez van), azzal van bajom, hogy este 20-22/23:00 között is visít, trappol, nyuszimotorozik késő este a fejem felett. Ehhez hozzájárul a szülők Isten tudja hány decibelen való "beszéde", kiabálása, trappolása. Kikészülök. Próbáltam velük beszélni, kedvesen és nem is, írásban is, kerestem a közös képviselőt, most a lakószövetkezetnek írtam panaszt, hátha... Mert én tulaj vagyok, ők bérlők. Hátha lehet tenni valamit. Alapvetően a felfogással van baj, mert "gyerek". Én is voltam gyerek, öcsém is, panelban! Időben ágyban voltunk, nem zajongtunk sokszor, kicsi korunk óta tudtuk, hogy zavarnánk az alsó szomszédot... meg lehetne értetni velük, ha igazán akarná a szülő.
2022. okt. 19. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!