Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Budapesten vannak csendesebb...

Budapesten vannak csendesebb környékek ahol nincs akkora nyüzsgés?

Figyelt kérdés

2022. okt. 12. 03:37
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
A 17. kerület kertvárosi részein kb. vidéki csend honol
2022. okt. 12. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Pestszentimrén élek, ez kvázi vidék ebből a szempontból is.
2022. okt. 12. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%
Budapesten kb. minden van. Csendesebb környék szinte minden kerületben akad a város közepét kivéve.
2022. okt. 12. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
82%
Nemrég költöztem át Budáról Rákospalotára, itt találtam jó áron albérletet. Ami leginkább szembetűnő volt, hogy itt sok az indián, de ez a környék elég nyugodt, nincsenek balhék, éjjel csönd van, ez utóbbi nekem elsődleges szempont volt. De ha napközben kisétálok a buszmegállóig vagy a vonatig, akkor se nagyon szoktam szembetalálkozni senkivel. Éjjel meg pláne. Itt egyedül a sok kutyaugatás tud idegesítő lenni, mert sok gyökér van, akik mindenáron tartanak, de foglalkozni már nem foglalkoznak velük, nevelni meg minek. Nem csoda, hogy szerencsétlen jószág egész nap veszettül ugat, mint például a szomszédunkban. Szólni nem akarok, mert elég primkó népség, mindenesetre amit ezek állattartás címen művelnek, az kritikán aluli.
2022. okt. 13. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!