Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Unja ezt a témát? Vagy nem...

Unja ezt a témát? Vagy nem akar velem találkozni, beszélgetni? Kellemetlen lehet neki? Bővebben lent olvasható! Lehet hülyeségeket kérdezek, de normális válaszokat várok!

Figyelt kérdés

Előzmény : Szomszédom lánya külföldön él, fodrászként dolgozik, hazajöttek a hosszú hétvégére, és megígérte, hogy megnézi a hajam.

(Mostanában a haj vastagság, illetve a hajjal kapcsolatos dolgok nagyon érdekelnek.


Másolom a szomszéd lányával folytatott beszélgetést.


- Szia

Reggel Te csengettél?


- Szia,igen


- Nem tudtam hogy álmodtam e v tényleg csengetett vlki 🙈😅

Holnap mentek vissza?


- Még nem .Holnap után


- De jó!🤗

Reggel 9 körül atcsengethetek a hajam végett?🙈


- Igen,ha még itthon leszünk.😉


- Akkor hamarabb inkább?


- Nem jò lesz úgy.


- rendi


2022. okt. 31. 23:50
 1/5 anonim ***** válasza:
94%

Heh?

Abba gondolj bele, hogy hazajön külföldről pár napra a családhoz és a te hajadat kellene nézegetnie. Reggel ő csengetett be hozzátok?

2022. okt. 31. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

#1/1


Igen, Ő!

2022. nov. 1. 00:05
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Most amúgy mi is a kérdés?
2022. nov. 1. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy meg cseszheted, ő átment, hogy megnézze a hajad, de te nem nyitottál ezek szerint ajtót, neki meg gondolom van egyéb dolga is mint a hajadat nézegetni.
2022. nov. 1. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Hát szerintem elég pofátlan vagy, plusz a csaj már át ment hozzád, bár félálomban hallottad a csengőt, mégsem érezted szükségét, hogy kinyisd. Egyébként igen, valòszìnű nincs kedve a hajaddal b@szakodni, nem hiába írta, ha még otthon lesz.
2022. nov. 1. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!