Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Normális hogy egy 13 éves...

Normális hogy egy 13 éves gyereket nem visel meg az anyja halála? Vidáman vigyorog a facebookon, ontja a hülyeségeit ilyen olyan buliról. Nem rég halt meg az anyja. Nem mondom hogy be kell guboznia évekre, de így viselkedni?

Figyelt kérdés
2020. júl. 15. 13:45
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
93%
Mert az lehetetlen, hogy mashoyg dolgozza fel, mint az átlag, ugye....
2020. júl. 15. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
91%

Normális. Majd lehet, hogy később jön ki rajta. Mindenki máshogy reagál.


Az viszont nem normális, hogy bárki ez alapján megítéli, megjegyzést tesz rá, vagy akár kérdést ír ki róla a GYIK-en.

2020. júl. 15. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
89%
Az apja vagy, vagy mi közöd hozzá? Direkt figyelgeted, hogy mit csinál, hogy jól kiakadhass? Ja, értem, csak úgy megjelent a hírfolyamodban, ja, jó. Foglalkozz inkább magaddal. Mindenki máshogy dolgozza fel az ilyesmit.
2020. júl. 15. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
93%
Normális. Nem vagyunk egyformák, ráadásul nem tudod, milyen belső feszültség van -e mögött.
2020. júl. 15. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
87%

Lehet pont ezzel próbálja kompenzálni, hogy a fosbukra rakja ki azokat a dolgokat, mert éppen nem tudja elfogadni a helyzetet.

De neked ugyan mi közöd van hozzá?!!!!

2020. júl. 15. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
91%
Sose értettem, hogy lehet ilyen butaságokat írni, hogy valakinek hogy lehet kedve fészbukolni meg bulizni valakinek a halála után. Egy vigyorgós fb poszt nettó 12 mp. A fennmaradó 24 óra mínusz 12 másodpercben meg lehet, végig zokog. De ahogy telik az idő, az emberek többsége nem lesz álló nap búvalbélelt. Nem így működünk. Önvédelem.
2020. júl. 15. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
99%

Édesapám halála után (9 éves voltam) mindenen nevettem.

Szörnyű égő volt.

Pedig kis híján belebolondultam az elvesztésébe, mert imádtuk egymást.

Később orvosi kezelésre volt szükségem.

2020. júl. 15. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
94%
26 vagyok, de egy pár napig...hétig(?) biztosan én sem tudnám feldolgozni, hogy édesanyám meghalt. Menne tovább a kis életem, aztán mikor felfogom, hogy mi történt, magamba zuhannèk.
2020. júl. 15. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
100%

Mindenki habitusa, világképe szerint éli meg gyászát.

Attól még fájhat az ember lelke, hogy a világ képébe nevet, nem mutatja fájdalmát, ezzel nem ad támadási felületet másoknak.

Ha tud gondolkodni a gyerek és van életcélja, - ami nem közmunkálét - nem merülhet el a mások által elvárt depresszióba, nem hanyagolhatja el a tanulást olyan miatt, amin mem tud sem ő, sem más változtatni.

.

Közöd nincs hozzá - és amihez nincs közöd, nem várhatod el, hogy úgy csináljon, ahogy te elképzeled.

Még csak helyzetébe képzelni sem tudod magad, mert az olyan lenne, mint vega oroszlánnak képzelnéd magadat - és állítanád, adott helyzetben ez szerint cselekednél.

.

2020. júl. 15. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
86%
Jobb lenne, ha egész nap sírna, ugye? Azt el tudnád fogadni?
2020. júl. 15. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!