Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Nemrég költöztünk társasházba...

Nemrég költöztünk társasházba , az alsó szomszéd ( fiatal házaspár) az első pillanattól kezdve ránk szállt . Mit lehet tenni?

Figyelt kérdés

Ameddig nem volt a lakásban szőnyeg 1-2 hét , gumipapucsban jártunk . Jöttek szólni , hogy nem lehetne -e halkabban járkálni . Hétköznap délután 1-kor jöttek , hogy lehetne -e halkabban pakolni a bútorokat? Hiába mondtuk szépen , hogy most költöztünk és szeretnénk berendezkedni . Tették a szépet , majd ránk hívták a rendőrséget . ( A rendőrök jót röhögtek, de muszáj kijönniük a bejelentésre) . Lementünk utána beszélni velük , hogy ez mire volt jó? Bocsánatot kértek. Pár hónapra rá megint jöttek , hogy túl hangos a porszívózás . Ez is délután 2-3 óra körül . Mondtam , hogy sajnálom , de csak most tudom megcsinálni , nehogy már a saját lakásomat ne takaríthassam ki hétköznap délután.Ehhez hasonló piti dolgokkal jönnek heti rendszerességgel . Beszéltünk velük szépen , csúnyán , de semmi nem használ.

Borzasztó bármibe úgy belekezdeni , hogy mi lesz ha jönnek. Mit lehet tenni?



2022. nov. 1. 18:00
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
67%
Vennék profi, hangfogó szőnyeget.
2022. nov. 1. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
88%
Hányan költöztetek be? Kisgyerek van?
2022. nov. 1. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim válasza:
32%
Nálunk este is lehet hallani 22 óra után a járkálást erőteljesen, meg az éjszakai életvitelt. Olyankor apukám mérges szokott lenni.
2022. nov. 1. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
82%

Sajnos a panel ilyen

Aki nem bírja költözzön el

2022. nov. 1. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
87%
Ezek kettyósok,úgy néz ki.Zajfogó szőnyeget esetleg meg lehetne próbálni.Persze gáz,hogy nektek kell ilyen szinten alkalmazkodni.De nem tudom ilyen bolondokkal mégis mit lehetne kezdeni.
2022. nov. 1. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
39%
A csendhaboritasra tilalma 22-06 oraig ervenyes, azon kivul lehet hangoskodni kulturaltan. Szoval nyugodtan takarits.
2022. nov. 1. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
63%

Szerintem is nyugodtan takarits.

Ha nem tetszik nekik költözzenek tanyára

2022. nov. 1. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%
Érdekes ez, mert felettem albérlet van, jöttek-mentek az emberek. Valakit kb észre se lehet venni, hogy ott volt, csak egy-két neszből, másnak meg kb minden egyes lépését hallottam, úgy csapta a sarkát. Vagy valaki kultúráltan porszívózott, a másik meg csapkodta izomból a radiátorzosmmeg a csövekhez. Vagy lakott ott gyúrós is, aki úgy dobálta a súlyokat, hogy mozgott a csillárom. Szóval nem csak a panel a hibás, emberfüggő is, nem mondom hogy direkt hangoskodnak, hanem így szokták meg, és fel se fogják, hogy másokat zavarhat. Én pl soha nem ordíttatnám a zenét a lakásban, sajnos megteszi ezt helyettem más a sajátjában.
2022. nov. 1. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat ! Ketten költöztünk és nincs gyerek . A papucs probléma megoldódott , mivel szőnyeg lett letéve mindenhová . Nem ez a konkrét probléma , hanem , hogy mindig kitalálnak valami újat amiért fel lehet jönni szólni . És ez , hogy a rendőrséget is ránk hívják a semmiért. Nem tudom , hogy nekünk milyen lépéseket lehetne tenni ?
2022. nov. 1. 19:10
 10/19 anonim ***** válasza:
85%
A kedvencem amikor nem emeli, hanem húzza a széket a laminált padlón vagy a kövön! Nyííík-nyííík-eeee! Nem igaz, hogy őt nem zavarja! 100 ft-ért vesz rá öntapadós filctalpat, és meg van oldva, akár húzhatja is, de valakik még ehhez is buták! Inkább hallgassuk mindketten, hogy nyííík-nyííík-eeee!
2022. nov. 1. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!