Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » A városiak, pestiek miért...

A városiak, pestiek miért nézik le a vidékieket? Irigyek a kertes házra?

Figyelt kérdés

2022. nov. 26. 23:49
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
97%
én nem nézem le a vidékieket
2022. nov. 26. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim válasza:
89%
Kicsit off: Nekem erről az a kérdés jut eszembe mindig, hogy miért hívják vidéknek pl. az ország 2. vagy 3. legnagyobb városait is. ..? :D
2022. nov. 27. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
27%
Mert fideszesek
2022. nov. 27. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
18%
Mert fideszes birkák.
2022. nov. 27. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
19%

A vidékiek miért nézik le a városiakat?

Na, pont ezért.

csoportmentalitás.

2022. nov. 27. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
95%

Volt egy kutatás kisiskolásokkal.

Az osztály tagjait véletlenszerűen, de egyenlő arányban betették az 1es illetve a 2es csoportba.

A tanár az óra keretein belül megjegyezte, hogy az 1es csoport jobb, mint a 2es.

Elegendő volt a szünet 15 perce, hogy a két csoport között rivalizálás kezdődjön, amiben az 1es csoport egyértelműen felsőbbrendűnek nevezte ki magát 2essel szemben.

A következő órán a tanár megjegyezte, hogy a 2es csoport mégiscsak jobb mint az 1es.

A következő szünetben a rivalizálás folytatódott, ezúttal a 2es csoport nyomta el az 1est.


A tagok véletlenszerűen voltak kijelölve és semmilyen érdem vagy egyedi tulajdonság nem volt köthető hozzájuk. Egyszerűen kaptak egy nevet ami alapján egy csoportba tartoztak. És ez elegendő volt ahhoz, hogy elkezdjenek összetartani és a másik csoportot kizárni, lenézni.


Szóval miért nézi le a városi a vidékit? mert ő városi, a másik meg vidéki.

És miért nézi le a vidéki a városit? Mert ő vidéki, az meg városi.

Ennyi az egész.

2022. nov. 27. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
18%
A vidéki friss levegőre irigyek.
2022. nov. 27. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
32%
Mert gumicsizmás tahó fideszesek.
2022. nov. 27. 04:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
19%

Városi, kertes házasként azért nézem le őket mert bunkó parasztok. Csókolom, néni, bácsi, vagy csak 'Báá...

még huszonévesen is csókolomozzák a huszonéves városit. A 30 éves meg alap, hogy néni/bácsi nekik, akkor is ha ők öregebbek a 30as nénitől/bácsitól. Volt már hogy egy nálam 15-20 évvel öregebb munkatársnő nénizett le. Nem is tudtam hogy nevezzem; ha én néni vagyok akkor ő koporsótöltelék, kriptaszökevény. Nem tetszett neki. A bááá-zás meg rendesen az agyamra megy. FERI BÁÁ, SANYI BÁÁÁÁ...bá buci bá!

Mintha megragadtak volna óvodás szinten. Ott volt "divat" a néni/bácsi, csókolom. Nem veszik észre, hogy már felnőttek, megöregedtek. Nem a csak a többi ember öregszik, hanem ők is.


Pletykásak. Imádnak másokkal foglalkozni. Rosszindulatúak.

Mindig kibeszélik a munkatársak közül azt, aki épp nincs jelen.


Nem szeretik az állatokat. A kutya bio csengő, a macska bio egérfogó. Igazi szentségtörés nekik, ha valaki kaját vesz az állatának. Ha bent tartja a házban? Hjujujujjj! Úgy megnyúlik az ilyen dolgok hallatán a fejük, hogy azt nem is tudom mihez hasonlítani.


Undorító emberek.

2022. nov. 27. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
16%
Ja, meg egyetemen, levelezőn a tanárnénizés. 40-50-es fiatal csitri diáklány nénizi a 30as évei elején levő tanárnőt. Több ránc van a diák szeme alatt, mint a tanárNÉÉNI s.lyukán...
2022. nov. 27. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!