Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Mit lehet kezdeni egy olyan...

Mit lehet kezdeni egy olyan lakóval, akinek a gyerekei úgy dübörögnek minden áldott nap, hogy az egész házban hallatszik?

Figyelt kérdés
Mit kell tenni ahhoz, hogy eljusson az agyáig, hogy ezzel a házban lakó embereket zavarja? Vagy direkt csinálja, hogy ha már ő szív a hülye kölykeivel, akkor másnak se legyen jobb?
2022. dec. 8. 21:22
1 2 3 4 5 6 7
 1/62 anonim ***** válasza:
29%
Ha éjjel csend van, akkor nem zavarna.
2022. dec. 8. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/62 anonim ***** válasza:
81%

1. Szólsz neki párszor udvariasan.

2. Szólsz párszor nem udvariasan.

A többi lehetőséget felejtsd el, mert a rendőrség ez esetbern nem fog tenni semmit, ezek nem olyan jelkegű zajok, mint a bulizás.

2022. dec. 8. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/62 anonim ***** válasza:
94%
Beszélni vele. Hogyhogy az összes lakót zavarja? Nemcsak az alattuk lakót?
2022. dec. 8. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/62 A kérdező kommentje:
És miért nem zavarna? Szeretsz szenvedni, vagy te is pont ilyen másokra tekintettel nem lévő ember vagy, esetleg süket?
2022. dec. 8. 21:26
 5/62 A kérdező kommentje:
2 emelettel feljebb lakunk és úgy dübörögnek, hogy még itt is bőven hallatszik! Nem tudom, mit él át, aki alattuk lakik, lehet, hogy már nem is lakik abban a lakásban, mert nem bírja!
2022. dec. 8. 21:27
 6/62 anonim ***** válasza:
18%
Hát a gyerekekkel jár némi menetzaj. Gondolj arra hogy ők fizetik majd a nyugdíjadat.
2022. dec. 8. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/62 anonim ***** válasza:
67%

Jaj ez nyugdíj duma..

Írj egy névtelen levelet a lakók nevében. Legyél kedves és udvarias.

.

2022. dec. 8. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/62 A kérdező kommentje:

A nyugdíjamat senki sem fogja fizetni, viszont ÉN fizetem az ő hobbijukat - a gyerekgyártást - az anyuka otthon ülését évekig és még jó pár dolgot az ADÓMBÓL! Menetzaj pedig az idióta szülők hülye kölykeivel jár! Jaaa de ha szerinted normális, hogy a kiscsaj fejhangon visít az anyjának és teljes erőből b...szkodja be az ajtót, és teljes erőből trappolva közlekedik, akkor nem ártana elmenned egy orvoshoz!

Én is voltam gyerek, és nem csak hogy sosem viselkedtem így, de már akkor is idegesítettek az ilyen kis idióták!

2022. dec. 8. 21:30
 9/62 anonim ***** válasza:
24%
Nem, nem, a te adódból csakis közbiztonságra és kórházak felújítására költenek. Ha neked nem kell a nyugdíjad, megkaphatom majd?
2022. dec. 8. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/62 Whitewolf19 ***** válasza:
72%
Cigányok?
2022. dec. 8. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!