Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Mit szeretsz és mit nem a...

Mit szeretsz és mit nem a panel lakàsodban?

Figyelt kérdés
2022. dec. 14. 11:27
 1/10 anonim ***** válasza:
91%

Jó a kilátás.


Kicsi, néha zajos.

2022. dec. 14. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
70%
1 évet bírtam panelban… Nem kerteshez szokott embernek való. Vita a szomszéddal, hogy k*ssoljon este 11kor mert áthallom. Öreg néniknek naponta megmagyarázni, hogy itt laksz és nem rabolod, erősz*akolod meg őket, nem azért lát itt minden nap, hogy kinézzem az áldozatot. A közös parkolóban minden héten keletkezett valami sérülés az autómon. Ha bérled akkor nem azt csinálsz meg úgy vele ahogy akarsz. Semmire kellő tulajdonos meg se hallja a problémát, hogy mi romlott el a lakásban de ha megveszed akkor kifizeti de csak a felét, hogy el ne vidd már ha jó meg új meg felszerelted. A szomszédok pletykálnak rólad és 2 tömbről odébb hallod vissza, hogy “Te tényleg illegális dolgokkal üzletelsz?” mert jobban ment a sorom mint az övéké.. Nem tudom ki, hogy tud ilyen helyen lakni de ez borzasztó.😅
2022. dec. 14. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 Metionin ***** válasza:
82%
Kertesben nőttem fel, kb, az egyetlen, amit jónak tartok a panelban, hogy nem kell nekem baszakodni a fűtéssel, és hogy nem fogy ki a meleg víz. De erre már kertesben is van megoldás, szóval ez csak az én összehasonlításom. Hogy mi rossz benne? Hát minden más :D
2022. dec. 14. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
81%

Öreg néniknek naponta megmagyarázni, hogy . semmit nem kell senkinek magyarázni.


Engem is néha furcsán méregetnek... és? Az ő baja.


Amit szeretek:

- kilátás

- magasan lakunk, ezért sokkal kevesebb zaj

- nem kell a kerttel b..akodni

- mindig van fűtés és meleg víz

- ha valami elromlik, csak írok a főbérlőnek (nekik mindenre van szakember) és nem nekem kell szakit keresni rá


Sokkal több előnyét látom, pedig 23 éven keresztül kertesben éltem.

2022. dec. 14. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
92%

Előnyök:

- távfűtés, melegvíz bármikor

- nem kell a füvet nyírni

- 300 méteres körzetben van lidl, spar tesco, mol kút, háziorvos, gyerekorvos, patika, zöldséges, pékség és virágbolt, óvoda és általános iskola

- játszótéren jó a közösség, sok gyerek


Hátrányok:

- kicsi a lakás egy kerteshez képest

- nincs kert

- esetleges konfliktus a szomszédokkal

- ház felépítésétől függően áthallatszódó zajok

2022. dec. 14. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
92%

Jó:

állandó és kényelmes a fűtés és melegvíz szolgáltatás

nem jön fel a szúnyog

nincs flex és fűnyíróhang

lépcsőzés formálja a comb és farizmot

boltok a közelben

nem kell a kertet túrni és havat hányni


Rossz:

liftben, szemétledobóban néha nagggyon fura alakok

sokféle szomszéd-sokféle zaj

csótányok

átszivárognak a büdös dolgok, dohányzók, ki mit főz

nem találsz parkolót

ha levegőzni akarsz el kell hazulról menned

2022. dec. 14. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
87%

Szeretem, hogy a panelek környékén minden közel van, csak egy ugrás a bolt, a buszmegálló, minden.

Minden mást rühellek, főleg az embereket akik büdösek, koszosak, zajosak, buták, igénytelenek, leszarják az emberi normákat és a társasházi írott szabályokat egyaránt.

2022. dec. 14. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
80%

Kertesben nőttem fel, de ettől még szeretem a panelt.

Negatívum:

- Idióta, folyamatosan a gyerekével üvöltő alsó lakó.

- Valaki mindig fúr. Mondjuk azt mi is szoktunk.:) De ha épp nem mi, akkor más, tiszta ideg vagyok már tőle.

Pozitív:

- Kicsi, de tökéletes beosztású. 74nm, ebben van 4 szoba, étkező, külön wc-füri.

- Meleg.

- Mindig van meleg víz.

- Minden közel van.

- Bármi javítást megcsinál a gondnok ingyen.

- Nem kell kertet gondozni, havat lapátolni.

- Nem szrja össze a kertet a szomszéd macska.

- Nem fűtenek büdössel a szomszédok.

2022. dec. 14. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
83%
Szeretem a kilátást, a központi fűtést és a liftet, illetve, hogy távol helyezkedik el a lakás a lépcsőháztól, így elég csöndes. Nem szeretem, hogy kicsi, zsúfolt, illetve a konfliktusos helyzeteket a szomszédokkal / alattunk / felettünk lakóval.
2022. dec. 14. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
84%
Szeretem, hogy kényelmes és szinte semmire sincs gondom, könnyen karbantartható, de nem szeretem, hogy nyáron kegyetlen meleg van benne, csak klímával lehet túlélni. Meg a szomszéd állandó cigifüstjét se szeretem.
2022. dec. 15. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!