Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Nem tudom eladni a lakást...

Nem tudom eladni a lakást mert a felettem lévő gyereke folyamatosan dübörög,ugrál,motorozik,játékot dobál, stb.. mi tévő legyek?

Figyelt kérdés

Megkértem őket többször, hogy halkabban de elzavartak, hogy "ez gyerek, ez van" , megelégeltem a dolgot és úgy döntöttem eladom a lakást és elköltözök mert ez maga a pokol, eddig 4 lakásnéző család/ember volt és mind a 4 alkalommal hallatszott fenti gyerek "örjöngése" , próbáltam oldani a helyzetet de mindegyik rákérdezett, hogy ez rendszeres, stb.


Tudom, hogy aki megveszi az is szívni fog de én is azt teszem már 2 éve és elegem van, legszivesebben egy "norvég cserediáknak" adnám el aki miután megelégelte a dolgokat felmenne és rendet vágna mert a normális szóra nem hallgatnak.


2022. dec. 21. 18:14
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
82%
Tapasztald ki, mikor alszik a gyerek, és akkor mutasd meg a lakást. Esetleg keress nagyothalló vevőt.
2022. dec. 21. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
64%
Esetleg kerd meg oket, hogy csak arra a bizonyos idore csinaljon valanit a kolyokkel, mig a lakasnezok ott vannak. Miattuk, vagyis a gyerek miatt mesz, ennyit megtehetnek. Aztan akar olyat is mondhatsz, ha szep szoval nem megy, hogy (amennyiben este is ez van) minden este csendhaboritasert rajuk hivod a rendort, ha arra a 10-15 percre nem fogja vissza a gyereket.
2022. dec. 21. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
90%
Hármas, nem hiszem, hogy a kérdező ilyet megtenne. A te embereid inkább hangszigeteltek, de ha az övéi inkább feljelentik vagy rendőrt hívnak? Vagy rosszabb: erősebbek nála és őt hagyják helyben.
2022. dec. 21. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
80%
Valahonnan kerítenék pár rossz külsejű embert, akár ismerősöket beöltöztetnék és hangoskodnánk a lépcsőházban annyira, hogy legalább néhány szomszéd kijöjjön. Előadnánk a színjátékot, hogy lakást nézni jöttek. Valószínűleg lenne olyan szomszéd aki ezen kiakadna és megpróbálna beszélni veled erről. Akkor el lehet mondani az igazi indokot. Ha a közösség egy része melléd állna, már lehetne hatni rájuk. Kevesebb erőfeszítés lenne, mint új lakást nézni és költözni. Esetleg még fel is mehetnének bekopogni, hogy bemutatkozzanak mint új szomszéd.
2022. dec. 21. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim válasza:
83%

4.


Akkor a haverom megoldása a szomszéd alkeszra. Egy keddi napra elhívott 4-5 lakásnézőt, a hangoskodó öreget meg reggel levitte a kocsmába, és megmondta a pultosnak, hogy itassa egész nap. Adott az öregnek 20.000 forintot, és nem is látta másnap reggelig.

2022. dec. 21. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
57%

- Kitapasztalod hol lehet felül a gyerekszoba.


- 12 voltos Vibromotort felszerelsz a mennyezetre, távvezérléssel.


- Éjfél után minden félórában bekapcsolod 2-3 percre vagy ilyen időzített vezérlésre állítod.



- Füldugóval alszol, hogy senki ne bírjon csesztetni!



Nekem egy "agyas" bévés mozgássérült szemben lakó az ablakom alá rakatta a rokkantparkolót, mintha előtte nem lenne hely, aztán folyamatosan csapkodták a kocsiajtót meg a riasztót vonyíttatták vasárnap reggel hatkor...


Kétszer körbefújtam éjszaka púrhabbal a kocsiajtókat, egyszer meg kiszereltem mind a négy kerékből a tűszelepet és eldobtam, azóta nem állnak csak a saját lakásul elé!

2022. dec. 21. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
69%
Vagy csak jelentse őket csendháborításért, és ha nem akarnak további bonyodalmakat, maradjanak kussban a lakásnézők távozásáig.
2022. dec. 21. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
91%
Füstöld ki őket
2022. dec. 21. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
0%
:))))
2022. dec. 21. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

#8


Hiába jelentem fel őket, a "gyereket" mindenki védi, nem is értem, valaki lepottyant egy kölköt aztán az ha ordibál, veri a falat a játékokkal éjjel-nappal az elfogadott, de mondjuk ha zenél valaki azt megbüntetik.


Sajnos a gyerek a kibúvó kártya, bármit megtehetnek, sőt még én vagyok a szemét, hogy szegény kölköt korlátoznám a zajkeltésében..

2022. dec. 21. 18:49
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!