Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Mit tehetnék ha teljesen...

Mit tehetnék ha teljesen tönkretettek a faluban idegileg ahol élek?

Figyelt kérdés
Rám vannak állva teljesen, folyamatosan piszkálnak egyesek én meg már gyomorgörccsel megyek ki az utcára hogy vajon ma mi vár tőlük. Kikergetnek a világból már. Minden hajnalban szívinfarktus szerű tüneteim vannak már elköltözni meg nem tudok. Mit lehetne tenni?
2022. dec. 27. 08:00
 1/7 anonim ***** válasza:
87%

Pedig csak 3 megoldás van.

1. Elköltözöl

2. Szembenézel velük

3. Segítséget kérsz (polgármester, rendőrség)

2022. dec. 27. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
0%

Te jó ég! Melyik településről van szó?


Bódvalenkéről néztem egy videót: ott öltek meg nemrégiben egy 74 éves nőt állítólag.


Utazz fel Budapestre - ha a közigazgatási szünet véget ér - és majd tudsz intézkedni akkor jobban.


Ha egy kis lélekszámú településről van szó, akkor megértelek, amiért elveszettség érzésed van. Nem jó a nagyobb településektől elzárva lenni!


Egyedülálló vagy? Családod? Szomszédaid?


Hány éves vagy és milyen nemű? Tanulsz vagy dolgozol a hétköznapokban?

2022. dec. 27. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
17%
Manapság, amikor gyakorlatilag bárhol el lehet helyezkedni, miért nem tudsz lépni?
2022. dec. 27. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
15%
Nem értem, hogyan lehet eljutni eddig a szintig, de ha ennyire életre való vagy, akkor megérdemlitek egymást a szekálóiddal egyetemben!
2022. dec. 27. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
18%

Feltettem jó néhány kérdést, majd várom/várjuk a későbbiekben a választ rájuk! Kijelölnél egy viszonylag elfogadható határidőt?


Ha esetleg még bővebben is írnál magadról talán több segítséget kapnál az itteni jelentkezőktől!


2-es válaszoló voltam.

2022. dec. 27. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Amíg nem viszik az értékeidet chill.
2022. dec. 27. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Miért foglalkozol az emberekkel? Nem szoktam sosem.


Költözz városba inkább akkor, ott kutyát se érdekelsz...


Olyan nincs, hogy nem tudsz. Csomó munkahely van, ahol adnak szállást, albérletbe is lehet menni... vagy jobb tönkremenni pénzzel a zsebedben?? Ne viccelj...

2022. dec. 27. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!