Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Van olyan ismerősöd, aki...

Van olyan ismerősöd, aki teljesen tönkretette az életét, vagy te magad vagy az?

Figyelt kérdés

2022. ápr. 10. 02:45
 1/8 anonim ***** válasza:
81%
Nincs/nem.
2022. ápr. 10. 05:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
78%
Aha (én igen) mivel a drogfüggőségből nem lehet kijönni.
2022. ápr. 10. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Részben magam vagyok az. Az egészt egy alapbetegség befolyásol, hogy rossz/vagy még rosszabb irányba megy fokozatosan e állapot.
2022. ápr. 10. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
84%
Én vagyok az. Padlógázzal száguldok a szakadék felé. A fékezés annyira fájdalmasan valós, hogy mindig elbukok, ha a jó irányba próbálnék fordulni.
2022. ápr. 10. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Dinnyés Márk. Több pénzre van szüksége, de az alap feltételeket nem tudta/tudja biztosítani. Aztán csodálkozik, hogy olyan emberek veszik körül, akik nem tudnak emberhez méltóan viselkedni. Grat!
2022. ápr. 10. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
alap kifejezés elkülönítve lett, nem lehet nagyon meghatározni, szabályokat sem ismerjük
2022. ápr. 10. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
nem egyszer volt hülye, hanem mindig, ha egyszer elalszik valaki vezetés közben, akkor bummm lesz, nem lesz több cselekedet, ez meg egyszer sem tudott vezetőként viselkedni, dagi társával együtt
2022. ápr. 10. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
80%
Én vagyok az. Tettem valamit a múltamban, amit nem kellett volna és a bűntudat és a pletyka kohéziójának köszönhetően egyre jobban lehetetlenül el az életem.
2022. ápr. 10. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!