Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Önbizalomhiányos vagyok, már...

Önbizalomhiányos vagyok, már teljesen tönkretettek az osztálytársaim. Hogyan tudnék ezen változtatni?

Figyelt kérdés
16/f, bármit szóltam, mindenbe belekötöttek az osztálytársaim, és a tanárok közül is sokan, ha órán nem tudok azonnal abban a pillanatban helyesen válaszolni, a tanár lecsesz, a többiek lehurrognak, lehülyéznek. Már meg sem emrek szólalni, sehova nem kívánok elmenni, nem nevettem már vagy 4-5 év. SOHA!! minden baj, amit csinálok, ha ilyen cipőt veszek fel, az a baj, ha a régit, ami teljesen jó volt nekik, akkor meg az a baj. ha így oldom meg a feladatot, akkor lecsesz a tanár, ha úgy, ahogy ő oldja meg, akkor is, hogy ott volt egy másik megoldás is. Nem merek elől menni, rettegek, hogy miért fognak szekálni. Rettegek levegőt venni. Nem tudom már mit csináljak.
2019. dec. 9. 16:49
 1/7 anonim ***** válasza:
91%
Hát lehetne ötleteket írni de a legvalóságosabb az, hogy sajnos ezt túl kell élni. Ahogy leérettségiztél elköszönsz a sok hulladéktól. Addig is szarj le mindent. Szünetekben aludj vagy telefonoz. Órákon meg próbálj magadban csendben tehát a lehető legkevesebb figyelmet magadra vonzani. Ha csak beszélgetni akarsz írj rám nyugodtan. 21/f
2019. dec. 9. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
90%

Válts iskolát. 15 évesen mentem el én is egy sznob helyről, nyáron megfogadtam, hogy nem a múltbéli szarságok árnyékából mutatkozom be az új helyen, hanem új életet kezdek és olyan leszek, amilyen korábban nem mertem lenni.


Azóta lettem én én, életem legjobb döntése volt otthagyni azokat a csőcselék szutykokat. Az a baj a csesztetéssel, hogy hiába változol közben, ha egyszer valamit rád akasztanak, nehezen leszel már más abban a közösségben megszakítás nélkül. Lehet, hogy osztálytalin más lesz majd, most egyelőre szinte kizárt.


Keress egy olyan közeget, ahol te te lehetsz és ha nem vagy teljesen eltévedve, lesz ember, aki beáll mögéd.


23L

2019. dec. 9. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Iskolaváltás xD Szerintem egyszerű, ahol basztatnak, azt a helyet ott kell hagyni.
2019. dec. 9. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Hát, elég sok olyan dolog van, amit ugye kitaláltak rólam, és mindig azzal csesztetnek, azzal indul a npom, ahogy belépek a suliba. Például, hogy van egy meleg srác, (tényleg az) és ,hogy kedvelem. (úgy...) ami nem igaz, mert alap, hogy a lányokat szeretem, de hát ilyen helyzetben nincs ember, aki kimagyarázná magát.
2019. dec. 9. 19:27
 5/7 anonim ***** válasza:
Hát a saját példámból kiindulva megosztanék egy rövid sztorit veled, de azt ajánlom, ne kövesd az én tettem. Engem is csesztettek, általánosban főként a roma úriemberek, ellenük esély nem volt, hisz mindig csapatban támadták be az embert, és nem csak a suliban. Reménykedtem, hogy majd gimiben jobb lesz, nem lesznek ilyen problémák, de sajnos tévedtem. A cigányokat felváltották a városi sznobok... Én a régi tapasztalatok miatt visszahúzódó voltam, és megérezték a mocskok, mintha börtönben lettem volna. A kilencedik és a tizedik így telt, szopattak ott, ahol tudtak. Még az ofőm se állt ki értem sose. Aztán jött a 11. osztály, és kirándulás, ami sajnos kötelező volt. A szobába bejöttek ezek a jó gyerekek, és hát leöntöttek hideg vízzel. Ekkor eldurrant az agyam, miután elmúlt a sokkhatás, felálltam, és tiszta eremből, minden gyűlöletemet összeszedve oda csaptam a srácnak, a főkolomposnak, majd a földön is ütni kezdtem, a haverjai közben pedig oldalról több ütést is mértek rám. Mire bejöttek a szobába a tanárok engem már lefogtak vagy hárman, véresre püfölték az arcom, de a hibás én voltam... Négyen állították azt, hogy én voltam az agresszív, és ok nélkül neki mentem a gyereknek. Végül a fegyelmi bizottság előtt megúsztam egy igazgatói intővel, de onnantól kezdve nem mertek többé szólni. Sőt, én is bunkóba váltottam, ezután a tanárokkal is flegma lettem, és csak a kitűnő átlagomnak hála nem rúgtak ki a gimiből. Még a haverjaimat is elmartam magam mellől a féktelen harag miatt. Azóta egyetemista vagyok, 65 km-re lakom az egyetemtől, de nem voltam hajlandó koliba menni ezen régi tapasztalok miatt, és a csoporttársaimmal sem ismerkedem, pedig már másodéves vagyok, de van, akinek a nevét sem tudom. Nekem az általános és a gimnázium tönkre vágta az életem, sosem lesz emiatt párkapcsolatom sem, mert a csajokban sem tudok megbízni, annyiszor szívattak ők is. Ma már persze jobb a helyzet, és ha találkozok egy volt osztálytársammal, bár köszönök, de utána rövidre zárom a beszélgetést, és otthagyom.
2019. dec. 9. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Hát ezaz. Mindig te vagy a hibás. a tanárok mindig azoknak hisznek, akik a legrosszabbat teszik veled. Ha megötnek 100-szor, akkor ejnye bejnye, ilyet nem csinálunk, de ha te egyszer visszaütsz, akkor fegyelmi tárgyalás. Nem hisz neekd-nekem senki. Velem is volt már ilyen. 8. ban, folyton piszkáltak, kilöktek a sorból, majdnem az autó elé, szóltam a tanárnak, de csak legyintett, ohgy ne legyek már ilyen gyenge, ne hagyjam. amikor meg nem hagyom, akkor meg őrült fenevad vagyok. Ennyit erről.
2019. dec. 10. 19:05
 7/7 A kérdező kommentje:
engem hálistennek nulladikban és most 9.ben egyáltalán nem vernek, sőt. nagyon si jól elvagyok velük, jó fejek, csak semmihez nem merek/tudok hozzászólni. lányokról meg ne is álmodjak. egyszerűen beszélgeni sem tudok lányokkal.
2019. dec. 10. 19:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!