Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Nagyon büdős szomszéd esetén...

Nagyon büdős szomszéd esetén lehet tenni valamit?

Figyelt kérdés

Társasházban lakom, velem azonos emeletre költözött albérletbe egy (igénytelen) fiatal pár néhány hete.

A lifthez, lépcsőházhoz csak úgy lehet eljutni, hogy elmegyek a lakásuk előtt, ahol mindig rettenetesen büdös van, de az egész folyosón lehet érezni a szagot.

A lakás tulaját nem ismerem, így őt nem tudom felkeresni, mert soha nem lakott itt, mindig kiadta.

Más szomszéddal nincs problémám, de ez a bűz nagyon zavar. Van valami ötlet, hogy mit lehetne tenni ellene?



2022. dec. 28. 16:56
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
11%
Nagyon izgatóan hangzik.
2022. dec. 28. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
94%
Közös képviselőnek lehet szólni, de inkább többen tegyétek.
2022. dec. 28. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
4%
Kérdező! Veled minden szomszéd meg van elégedve? Még jó, hogy más szomszéddal nincs problémád:)
2022. dec. 28. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
76%
Szia! Lift az van a házban? Esetleg földszinti folyosó/tér ahol minden lakó elmegy mikor kimegy az utcára vagy fel a lakasba? Ha nem lesz változás ragassz fel egy lapot a liftbe vagy földszinre a falra,üvegre , ahol leírod a problémád, meg a szintet amelyiken laksz. Sajnos nembiztos hogy segíteni fog de egy esély ez is.
2022. dec. 28. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
93%
Fújj rá az ajtójukra egy fél doboz dezodort, hátha észreveszik magukat.
2022. dec. 28. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%
Esetleg velük beszélni? Ez senkinek nem jut eszébe.
2022. dec. 28. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%
De milyen szag? Ételszag, alkohol- és cigiszag, szemétszag, 6 kutya, kéthetes hulla? A közös képviselő tudja a tulaj elérhetőségét, őt keresd meg. És csöngess be a lakásba maszkban, hogy megtudd, mi a szag forrása.
2022. dec. 28. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
39%

Jeff Dahmernél is így kezdődött...


Nem kínált szendviccsel?

2022. dec. 28. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
9%
:)))
2022. dec. 28. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:

Köszi a normális válaszokat

Van lift, igen, arra már én is gondoltam, hogy oda kiragasztok egy papírt.

Milyen szag? Cigi, szemét, izzadság vegyesen…minden féle remek “kombináció” :/ kutyájuk nincsen úgy tudom. Köszönésen kívül még nem beszéltem velük, a csaj szokott rendszeresen a folyosón cigizni.

2022. dec. 28. 18:57
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!