Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Ki az aki háborút visel a...

Ki az aki háborút visel a szomszédja ellen? Mikor és miért tört ki? Milyen eszközökkel vívjátok?

Figyelt kérdés
Egyéb érdekes részletek, storyk is jöhetnek a téma kapcsán.

2023. jan. 3. 20:08
 1/9 anonim ***** válasza:
65%
Ukrajna.
2023. jan. 3. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
66%
oroszország
2023. jan. 3. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
60%

Felső és alsó szomszédommal egyaránt tört ki egy kétfrontos elviselhetetlen, örökké tartani fogó háború. Mindenki hibás a történetben, de hosszú story röviden: Kertes házból panelbe kényszerültünk de nagyon pénzünk nem volt. Az egyetlen, pármillás első emeleti panelbe be is költöztünk (anyám lába miatt csak ez játszhat szerepet). Kiderült, hogy alattunk egy nagyipari húselosztó üzem van, ami fülsüketítő, megbolondító ipari hangzavart generál és élhetetlenné teszi a lakást. Semmi legális megoldás nincs a dologra, ezért minden lakó háborút vív velük és mi is automatikusan belekerültünk, mert rühelljük őket. Ez konkrétan a magyar wild west, törvények és rend itt nincs. A lakók az üzem ablakait dobálják be téglával, a teherautók gumijait szúrkálják ki, forróvizet öntenek a dolgozók nyakába az ablakokból és még végtelen, gusztustalan dolog. Erre válasz hogy a húsosok autókat karcolnak, hűtik az első emeletet mint állat télen is a húshűtővel, iszonyat büdös füstölt húst raknak a szellőzőkbe hogy szagoljuk csak... Direkt rájátszanak, hogy direktbe a leghangosabban pakolnak, úgy odavágják a rekeszeket a járdához hogy meg is repedeznek a rekeszek. Üvöltve kommunikálnak egymással, stb.

A felső szomszédommal pedig kb 1 éve tört ki a háború amikor ideköltözött. Elefántcsordára hasonlít a járása, mert a sarkát bszkodja a földhöz. Közben kiépített magának egy edzőtermet és dobálja a súlyzókat tiszta erőből mert muszáj izomagynak lenni. és ezt akár hajnali 1-2 között is. Na mi szépen elkezdtünk neki is felkopogni hogy hagyja abba. Na itt kitört a harc, a küzdelem. Mi üvöltözünk neki torkunk szakadtából, ő meg úgy vágja a bútorokat a padlójához, hogy az szerintem már lyukas. Utálok itt élni, de ingyenélő here vagyok aki nem hajlandó elmenni dolgozni ezért az anyján élősködik. És pénz nélkül nincs költi-költi...

2023. jan. 3. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
90%
3-as! Martin, Te vagy Dunaújvárosból? :)
2023. jan. 3. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
79%
én martina vagyok tiszarégifaluból
2023. jan. 3. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
4: Bárki lehetek.
2023. jan. 3. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
42%

#3:

"Héééééj malomkő, nesze, itt egy malomkőőőőő*DUFFF-BUFF-BUFLABADAPUDAPUBADUFF*"

😂

2023. jan. 3. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Jó a hangcuccom. Veszik a lapot. Ha csend van akkor én is normális vagyok. Már összerakták a képet.
2023. jan. 6. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nekem van egy rosszindulatú, mindenbe belepofázó, parancsolgató, állandóan mások életével foglalkozó szomszédom. Amíg nem volt kerteket elválasztó kerítés, állandóan átjött és csesztetett a hülyeségeivel. Nem harcoltam vele, egész egyszerűen csináltattam egy kerítést, hogy ne tudjon folyton átjárkálni. A másik, hogy az utóbbi időben rászoktam arra, hogy figyelmen kívül hagyom azt, amit mond. Ha valami baja van, nem kér, hanem utasítgat és én ezt nem tolerálom. Hiába mondtam neki többször is, hogy otthon parancsolgasson a családjának, csak nem hagyta abba. Mostantól dirigálhat, nem fog meghatni. Amúgy olyan ember, hogy semmi értelme nem lenne vele harcolni, meg egyébként se fogok lesüllyedni a szintjére, inkább egész egyszerűen levegőnek nézem. Rájöttem, hogy kár az ilyen emberre energiát pazarolni, úgy se fogn megváltozni.
2023. jan. 6. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!