Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Felsőszomszédom panelban...

Felsőszomszédom panelban "asztalosműhelyt" üzemeltet a saját lakásában ez így mennyire legális?

Figyelt kérdés
Nem akartam már elhinni, hogy lassan 1 éve "újítják" fel a lakást mert folyamatosan megy hétköznaponta a zajongás, másik szomszéddal beszéltem és ő mondta, hogy nem a lakást újítják, hanem otthon "gyárt" le a szomszéd bizonyos megrendeléseket maszekba
2023. jan. 12. 18:04
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
81%
Sajnos ezt bizonyitanod kell. Nem irigyellek. Az en felsoszomszedom csak hajnali 2-3 ora korul szokott ebekelni, ordobalni...vm mentalis betegsege van cagy drogozok. Artikulalatlan uvolt, a kisfiam mindig megijed. De szerencsere csak heti 2-3 szor csinalja.
2023. jan. 12. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
88%
Hívd ki rá a Navot, ha illegálisan csinálja, abba fogja hagyni a büntetés láttán.
2023. jan. 12. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
72%
Azért mennyire pofátlan néhány ember. Ti meg üvöltessettek zenét a szomszédokkal amikor aludna. És hívjátok rá a navot. Azért komolyan panelban fúrni faragni nevetséges. Megérdemli
2023. jan. 12. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
És vele beszéltél?
2023. jan. 12. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:

#4


Igen, idézem "mi a f*sz közöd van hozzá hogy mit csinálok h*lyegyerek?"

2023. jan. 12. 18:50
 6/18 anonim ***** válasza:
98%
Akkor hívd ki a navot a mocsadékra. Rendőröket is névtelenül csendháborítás miatt. Jelentsék fel több szomszéddal, egyszer csak abbahagyja.
2023. jan. 12. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
A mellette lévő szomszéd akivel beszéltem azt mondta, hogy ők már beszéltek a közösképviselővel is meg rendőr is volt hívva , de ilyen esetben mindig azt adja elő, hogy saját magának készíti az új bútort
2023. jan. 12. 18:56
 8/18 anonim ***** válasza:
98%
Jelentsék el fel minden nap. Minden nap egy más szomszéd hívjon rendőrt. Egyszer csak megunja.
2023. jan. 12. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:

#8


Két napja engem csesztek le ezért, hogy minek hívok rendőrt egy felújítást végző szomszédra, ne vegyem el a rendőri erőforrást fontos helyekről

2023. jan. 12. 19:21
 10/18 anonim ***** válasza:
48%

Ejszaka is csinalja?

Ha igen, akkor hajnalban nyomd be jo hangosan a zenet. Vagy dorombold az ajtot jo erosen, aztan menekuld vissza a lakasodba

2023. jan. 12. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!