Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Szobatársam hetente hoz fel...

Szobatársam hetente hoz fel fiúkat, mit csináljak?

Figyelt kérdés

Kollégiumi szobatársról van szó, és több szinten is zavar a dolog.

Még az év elején kedveltem, tök aranyos csajnak tűnt, de aztán elkezdett nagyon sokat bulizni és mióta elmondta hogy letöltötte a Tinder, hetente hoz fel újabb és újabb ismeretlen palikat a szobánkba.

Nem volt velem sosem őszinte, csak “nyomokból” jöttem rá, hogy mi megy a szobámban, főleg hogy 1,5 hónapig nem is laktam a koliban.

Több alkalommal is láttam a kukában csomó kotont, a mellettünk lévő szobákból mondták hogy hallották ahogy dgnak, látták ahogy minden pénteki buli után vitt fel valakit, a szobába belépve gyakran volt férfi parfüm szag, stb.

Többször hazudott is nekem, mert kérdeztem hogy megy e haza a hétvégre, mondta persze persze és hallottam vissza a szintről másoktól h látták felvinni valakit.

Mondhatjátok, hogy hát ez az ő dolga, mit szólok én bele, de egyrészt féltem a cuccaim, laptopom meg személyes dolgok vannak fent, másrészt konkrétan elundorodom még csak a gondolattól is, hogy abban a pici szobában, ahol alig választja el távolság az én ágyamat az övétől, akár az én ágyamon is dgtak. Meg csak maga a tudattól is hányni tudnék hogy az én szobámban dgnak folyton.


A legrosszabb az egészben, hogy érdemben nem tehetek semmit, egyetemi koli, már nincsenek durva korlátozások, nem is igazán ellenőrzik kik jönnek be.



2023. jan. 18. 07:59
1 2 3 4 5
 1/41 anonim ***** válasza:
14%
Hány évesek vagytok?
2023. jan. 18. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/41 A kérdező kommentje:
mindketten 21
2023. jan. 18. 08:04
 3/41 anonim ***** válasza:
38%
Az ilyen minek jár egyetemre? A k*rválkodáshoz nem kell diploma.
2023. jan. 18. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/41 anonim ***** válasza:
66%
Megadod a számát?
2023. jan. 18. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/41 anonim ***** válasza:
93%

Kérdező: nem tudom mennyire lehet kérvényezni a "szobatárs cserét", ezt kellene (lenne érdemes) meglépni.

Remélhetőleg van ilyenre lehetőség.

Ennek nézz utána.

2023. jan. 18. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/41 anonim ***** válasza:
69%
Talán a kollégiumi vezetőséghez kéne fordulnod, ugyanis olyanok NEM tartózkodhatnak hosszú ideig a koleszban, akik nem laknak ott. Mivel valószínű, hogy a "kuncsaftjai" nem ott lakók.
2023. jan. 18. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/41 anonim ***** válasza:
90%
Semmit nem lehet a helyzettel kezdeni. Ugyanez volt, amikor 3-an voltunk egy kis lyuk koliszobában fiúk és az egyik úgy gondolta, hogy ahova 3 befér oda 4 is és a barátnőjével aludtak egy ágyba minden éjjel. Kufirc is megtörtént mikor mi bealudtunk. Jó volt rá felkelni amikor vége volt. Szobatárs cserét meg sosem adnak, nem véletlen mert az papírmunka és csak akkor van lehetőség rá, ha már vér folyik. Kollégium vezetőség meg úgy lekakilja, mint amennyire lehet. Felnőttek vagytok, azt csináltok amit akartok. Üdv: egy anno kolis egy vidéki egyetem sorstárs.
2023. jan. 18. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/41 anonim ***** válasza:
85%
Hát ha ennyire zavar ez, akkor vagy próbálj meg olyan szobát kikönyörögni amiben egyedül lennél, vagy ne lakj koleszban. Le lehet szavazni, de nemi életet az aszexuálisokon kívül mindenki él, és ezt az emberek általában a hálószobájukban kivitelezik, máshol nem is tudnák. Akit ez a tény ennyire felzaklat, az ne lakjon együtt emberekkel (max a párjával).
2023. jan. 18. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/41 anonim ***** válasza:
27%
Szállj be Te is.
2023. jan. 18. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/41 anonim ***** válasza:
20%
#8: ne preferáld az olyan viselkedésmódot, hogy valaki úgy váltogassa a hapsikat, mint a bugyijait.
2023. jan. 18. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!