Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Falusi vénasszonyok véleményév...

Falusi vénasszonyok véleményével mennyire kell foglalkozni huszonévesen?

Figyelt kérdés
Nem nagyon kedvelnek engem, a hideg kirázza őket tőlem, pofákat is vágnak rám sokszor a buszon mondjuk akik itt élnek ahol én. Meg beszélnek rólam maguk között. Mennyire kellene hogy érdekeljen ez engem hogy nem tetszek nekik?
2023. jan. 27. 05:30
 1/9 anonim ***** válasza:
74%

Mivel veluk élsz kvázi, így gáz.

Az ilyenekkel kedvesnek érdeklődőnek kéne lenni hogy van kedves Marinéni? Meg ilyesmi dumákkal, akkor nem lennének ilyenek.


Kb mint ahogy munkahelyen sem árt inkábn beilleszkedni.

De ha ninca ehhez kedved es birod ha utálnak te tudod.

2023. jan. 27. 05:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Inkább ne foglalkozzuk velük,valszeg megkeseredettek és ezzel foglalják el magukat,az ilyennel nem tud semmit csinálni.Feltéve hogy nem csinálsz valami nagyon felháborító dolgot ami kiválthatja ezt
2023. jan. 27. 06:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
88%

Egyáltalán nem kell velük foglalkozni, viszont nem értem, miért viselkednének így? Van benned valami nagyon "kirívó", pl. kék raszta hajad van, vagy tudom is én, katonának öltözve járkálsz? Vagy mi?


Nem értem, miért foglalkoznának ennyit egy random idegennel. Igen, az idős nénik szeretnek megszólni mindenkit, de ez kb. fél percig tart, amíg kibeszélik magukat, majd témát váltanak. Ahogy te leírtad, hogy kb. folyton veled foglalkoznak, az azért fura. Szerintem ezt már kicsit be is képzeled.

2023. jan. 27. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
4%
Nagyon. Nem maradt más választásod.
2023. jan. 27. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Gondolj arra hogy nekik már csak ez az öröm maradt, neked meg bőven van mivel foglalkoznod az életedben.
2023. jan. 27. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Metionin ***** válasza:
78%
Szerinted? Szard le magasról. Örülj, hogy neked van életed és nem vagy megkeseredett vén pcsa.
2023. jan. 27. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
77%
Lassan úgy is mélyálomba szenderülnek...
2023. jan. 27. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
0%
Fordulj pszichológushoz te szerencsétlen.
2023. jan. 27. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
75%

Körfolyosós házban lakom, mindenki lát mindenkit. Egy csomó lakó attól fogva utált minket, ahogy betettük a lábunkat. Gyanakodva lestek, figyeltek, mindenfélét pofáztak rólunk. Egyszerűen nem tetszettünk nekik. Azóta is komplett lesz@rom őket.

N

2023. júl. 18. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!