Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Hogyan reagáljak ha van egy...

Gasp kérdése:

Hogyan reagáljak ha van egy "gonosz" öreg nő aki folyamatosan beszólogat nekem és a legjobb barátomnak?

Figyelt kérdés
A kuzinom szomszédjában lakik egy idős hölgy, akit szeretett unokatestvérem sajnos nagyanjaként szeret. Ez a kedves francia néni képes előadni magát annyira, hogy az egész családom észre sem veszi, hogy engem és a legjobb barátomat lelki terrorban tart több mint két éve. Megalázó kérdéseket tesz fel, olyan családtagokról dob fel témákat akikről nem szívesen beszélünk. Sajnos én és a legjobb barátom félünk megmondani ezt a családomnak mert annyira szeretik őt.

2017. aug. 19. 21:56
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
62%

Használj két szót:

NEM TUDOM

2017. aug. 19. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
72%
Vagy a "semmi köze hozzá" is megteszi
2017. aug. 19. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:
A helyzet nem ilyen egyszerű, elsősorban ha bunkóznánk vele akkor a családom nagyon haragudna, a másik meg az, hogy ezzel a "nem tudom" válasszal nem lehet véglegesen lezárni ezt az egészet, mert nem áll le.
2017. aug. 19. 22:25
 4/21 anonim ***** válasza:
100%
Nincs joga a családodnak megmondani hogy kivel tarts kapcsolatot,hogy kivel beszélj,kivel mit osztasz meg. Pfej,de utálom az ilyen unatkozó vén szatyrokat. Ha téged idegesít egyszerüen nézz át rajta. Mit tud csinálni a családod?
2017. aug. 19. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:
Igazat adok ebben, hogy a családom nem parancsolhat hogy kivel beszéljek és kivel nem, de most egy megtörtént beszélgetést azért leírok. Kérdezett tőlünk valamit, válaszoltunk normálisan, aztán aztmondja: Nem azért kérdeztem mert érdekel, hanem hogy szóra bírjalak. (és közben gúnyosan nevetett, majd áttért egy másik témára, hogy még csak védekezni se tudjunk).
2017. aug. 19. 22:45
 6/21 anonim válasza:
72%
Mondd neki, hogy igaz-e az, hogy az apja haborus bunos/pedo/Vagy szabadon valasztott volt? Merthogy sokan ezt mondjak.
2017. aug. 19. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
100%
A néni azt kérdez, amit akar, te azt válaszolsz, amit akarsz. Pl. nem tudom, biztos így van... és nem foglakozol vele többet.
2017. aug. 19. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:

"Nincs joga a családodnak megmondani hogy kivel tarts kapcsolatot,hogy kivel beszélj,kivel mit osztasz meg. "


De, mindenki azt mond, amit akar, de nem kötelező azt tenni.

2017. aug. 19. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
100%

Kérdezz vissza.

Vagy a kérdéseire válaszolj ilyen teljesen nem oda illő vagy általad kitalált furcsa történeteket.

Fontos, hogy mindezt komoly arccal, esetleg cuki mosollyal. Ne röhögd el magad! :DD

Ne aggódj, nem fog többé zaklatni...tapasztalat...xD

2017. aug. 19. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:
Itt az a probléma, hogy ez a nő bánt minket, és mi nem tudunk visszavágni. A családom minden tagja nagyon erkölcsös, ezért ha mi őt bántó szavakkal illetnénk, akkor mi lennénk még jobban megdorgálva.
2017. aug. 19. 23:07
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!