Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Szarkeverő, gonoszkodó szomszé...

Szarkeverő, gonoszkodó szomszéd szivatására ötleteket adnátok?

Figyelt kérdés

2023. febr. 3. 21:15
 1/9 anonim ***** válasza:
86%
Nekem te tűnsz gonoszkodónak. Ne foglalkozz vele.
2023. febr. 3. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
24%
Pillanatragasztó a zárbetétekbe.
2023. febr. 3. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
73%
Fossál bele egy vödörbe többször, aztán zuhintsd a nyakába. De ha vagy annyira ökör, hogy ezt tényleg megteszed, és ezért félholtra ver, akkor ne engem hibáztass, jó?
2023. febr. 3. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 Darius- ***** válasza:
100%
Hirdesd meg a neten a hazat, de ne a sajat gépeden vagy ami jobb, pletyka. Tudnék még irni, gyerekkoromban sajnos sokat komiszkodtam, nem vagyok buszke mar ra, peldaul kinevetheted és mikor megkérdezi miért nem kell valaszolni.
2023. febr. 3. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Vmit konkrétat írhatnál, hogy miért vagytok fasírtban.
2023. febr. 4. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Suss finom sutemenyt es csak egy kis darabot vigxel at. Duhiteni fogja,miert nem kspott tobbet! En egesz nsp duhongenek miatta
2023. febr. 5. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 gungasam ***** válasza:
Bánj vele úgy mint ahogy szeretnéd, hogy Ő bánjon Teveled. Add kölcsön a fűnyíródat, vigyél neki kóstolót, hívjad meg neves családi eseményekre vendégül, köszönj neki udvariasan, segíts neki ha nehéz dolga akad. Biztosan azt fogja gondolni, hogy hülye vagy és attól kezdve sajnálni fog és ez az első lépése lesz a szeretet és megbecsülés felé.
2023. márc. 15. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Cséryné Oláh Mária két család fekete báránya!

És papagájtenyésztő szomszédját, sőt az ÓVÓDÁS KORÚ GYEREKEIT is halálosan megfenyegette!

2023. júl. 4. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
A saját óvódásaikat, akiket aztán mézes-mázas szavakkal...
2023. júl. 4. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!