Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » T.i is szoktátok érezni hogy...

T.i is szoktátok érezni hogy rossz helyre születtetek? én amint lehet elköltözök innen, utálom ezt az országot

Figyelt kérdés

2023. febr. 6. 19:05
1 2 3 4 5
 1/42 anonim ***** válasza:
88%
Svájcba vagy Luxemburgba lett volna jó születnem, viccen kivül.
2023. febr. 6. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/42 A kérdező kommentje:
ez a nyelv is undorító, szomorú hogy a magyar az anyanyelvem
2023. febr. 6. 19:08
 3/42 anonim ***** válasza:
81%
Kár, h így gondolod.Ha normális életkörülmények lennének nem Orbán akkor nem gondolnád így.
2023. febr. 6. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/42 anonim ***** válasza:
69%
Sajnálom hogy így gondolod. Én szeretem a hazám, nem állok a dolgokhoz ennyire drasztikusan, de szívesen élnék külföldön
2023. febr. 6. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/42 anonim ***** válasza:
31%
Jó utat és sok sikert! Vigyázz, nehogy kiderüljön aztán, hogy Ruanda, Banglades, Albánia vagy Haiti lett volna a hely, ahová eredetileg kellett volna születned, csak véletlenül az emberiségnek abba a 15%-ába kerültél itt, akik nem ilyen sz*rfészkekben élnek! Viszlát!
2023. febr. 6. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/42 anonim ***** válasza:
14%

De azért gondolj bele h sok más hely sokkal szarabb ennél kérdező.Amerika nagy része (egészségtelenebb,veszélyesebb,még propagandássabb koszfészek,ki nem állhatom)Afrika 99 százaléka (nincs víz a kaja az bogarakból és gumókból áll a szegénység a csúcsfokon és ha a foknál tartunk nyáron van vagy 50.)

Ázsia:(túlnépesedés,kígyóevés ,egészségtelen körülmények átlagéletkor európa alatt)

Eu többi része:(Több a fizu,több kórház van,részegek drogosok bűnözők mindenhol vannak)nagyjából ennyi.Én inkább büszke vagyok arra hogy magyar lehetek.legyél te is nem szar hely ez hidd el :D

2023. febr. 6. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/42 Vans$ ***** válasza:
35%
Menj ki ,ott van jövőd,jobb a fizetés :)
2023. febr. 6. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/42 anonim ***** válasza:
47%
Az nem vigasztal hogy van szarabb helyek ennél.
2023. febr. 6. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/42 anonim ***** válasza:
83%

Igazából születhettunk volna sokkal rosszabb helyre. Ahogy #5 írta.


Az viszont igaz, ha abból indulunk ki , amit megszoktunk, vagy közvetlen körülöttünk van, egyre rosszabb a helyzet.


En nagyon hagyomány tisztelő keretek között nőttem fel, és büszke is voltam , hogy magyar vagyok.

Szerintem egyébként pont a nyelvünk az, amire büszkék lehetünk, mindenki szépnek titulálja, és nehéz megtanulni. Illetve sok olyat ki tudunk fejezni, amit mások nem .


De az elmúlt kb 10 evben, ( nem tudom pontosan megmondani) , egyre erősebb bennem az érzés, hogy inkább rossz időben szulettem ide. Legszívesebben én is elmennek, mert már körülbelül semmit sem tudok mondani, amire büszke lennek, vagy ide köt a családomon kívül. Úgyhogy részben egyet értek veled, de nem a nemzet a hibás, legalábbis nagy része nem, inkább az a rendszer, ami egyre lentebb húzza, és szetrombolja azokat az értékeket, ami amiatt büszkék lehetnénk . Ez nem csak politika ( bár főként az ) egy idő után, ezek miatt, maga az emberek is süllyednek . Az egyetlen ami maradt, hogy ezt meggátoljuk, de ezt sem látom már. Simán egymás ellen fordulunk, és egy ilyen országban, már tényleg csak az el, akinek nincs más lehetősége, vagy megéri neki . Ne pár év múlva, csodálkoznék, ha ez meg mindig egy önálló ország lenne :) Minden esetre , ha tudsz, menj el, én nem sajnálom senkitől a lehetőséget. De a fentiek fényében, azért nem kell itt el hordani mindent :)

2023. febr. 6. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/42 anonim ***** válasza:
80%
Nem a hely a rossz, hanem a patkány kormány. Lehetne ez egy jó ország, ha nem ilyen szarok "kormányoznák".
2023. febr. 6. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!