Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Nyugat-magyarországon mennyire...

Nyugat-magyarországon mennyire jelentenek problémát a kelet-magyarországri „bevándorlók“?

Figyelt kérdés
Igaz az, hogy nem nagyon tudnak viselkedni? Beilleszkedni? Isznak a dohány boltok előtt, kiabálnak, ilyesmik?

2023. febr. 9. 05:12
1 2 3 4 5
 1/43 anonim ***** válasza:
59%
Sok a cigány. Én nyugat magyarországiakat utálom, mert rasszisták és azt hiszik ők szrták a spanyol viaszt. Tisztelet a kivételnek.
2023. febr. 9. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/43 anonim ***** válasza:
94%
Ha cigányok ezek a bevándorlók, akkor lehetséges. De szerintem egy átlag keleti, magyar honfitársunk csak annyiban különbözik a nyugatitól, hogy kevesebb a pénze. A magyarok a magyar normák szerint élnek, amik nem különböznek a különböző régiókban.
2023. febr. 9. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/43 anonim ***** válasza:
12%
Kelet Magyarországon golyok élnek, a gypszik , meg oda mennek ahol van szexmunkas lány dogivel.
2023. febr. 9. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/43 A kérdező kommentje:
Mondjuk úgy hallottam a kelet-magyarországi csajok is mennek tömegével nyugat-magyarországra. Ott keresnek pasit a jobb élet reményében.
2023. febr. 9. 10:52
 5/43 anonim ***** válasza:
98%
Igen, az tény hogy rengeteg putris él kinn, és ugyanúgy bűnözésből, koldulásból élnek. De más országból is vannak cigányok, nem csak Kelet-Magyarországról.
2023. febr. 9. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/43 anonim ***** válasza:
77%

Győrnek mondjuk nem tett jót a sok jöttment. 15-20 éve, közepesen szarul fizetett gyárimelósként 120-140 ezret kereste és 30 körül béreltem lakást. Aztán ideköltözött a fél ország, a béreket jól leverték, a bérleti díjakat pedig fel...

Ja igen és hozták magukkal a keleti kultúrát közbiztonságügyileg...

2023. febr. 9. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/43 anonim ***** válasza:
97%
Mi itt keleten örülünk, hogy a problémán osztozhatunk a nyugati résszel:)
2023. febr. 9. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/43 anonim ***** válasza:
82%
Kezdjük ott, hogy Borsod nem K, hanem ÉK és folytassuk azzal, hogy országrésztől függetlenül mindenütt vannak normális és nem normális emberek. Én Budapesten is láttam már ezt, azt meg amazt mondjuk a 4-6 villamos vonalán, pedig a híres-neves fővárosról van szó.
2023. febr. 12. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/43 A kérdező kommentje:
8as amit ott láttál is elég valószínű, hogy Borsodban vagy Szabolcsban kulturálódott egyének teljesítménye volt... Sajnos ahogy a korábbi hozzászóló is írta terjesztik az otthon tanultakat! Igy már mindenhol van egy kis borsodi szitu
2023. febr. 12. 20:11
 10/43 anonim ***** válasza:
97%
Nem hiszem, hogy egy hajléktalan átevickélne Borsodból Budapestre.
2023. febr. 12. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!