Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Van olyan, hogy ágyrajáró?...

Van olyan, hogy ágyrajáró? Lehet ilyen szolgáltatás, bérlés?

Figyelt kérdés

#albérlet, bérlemény
2023. febr. 18. 13:36
 1/6 anonim ***** válasza:
17%
A Rosszlányok.hu oldalról rengetegen járnak ágyra.
2023. febr. 18. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Eszembe sem jutottak:)
2023. febr. 18. 13:47
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem hiszem, hogy ma van még ilyen. Anyukám mesélte, hogy a hatvanas években még volt. Azt jelentette, hogy a váltott műszakban dolgozók bérelték ugyanazt az ágyat, ami így kvázi még ki sem hűlt, mikor az ágybérlőtárs belefeküdt.
2023. febr. 18. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
3# Igen, erre gondoltam.
2023. febr. 18. 13:50
 5/6 anonim ***** válasza:
78%

Régen létezett ilyen. Én nem egészen úgy tudom, mint 3-as, hanem, hogy még saját szobája és szekrénye sem volt az illetőnek, csak egy ágya, ami mellé/alá lerakta a táskáját és abból szedte ki a holmiját. Vagyis kb. olyan volt, mint ma a hostelekben a dormitory elhelyezés, csak nem pár napra, mikor nyaralsz, hanem hónapokon, éveken át úgy, hogy dolgozni jársz onnan.

Arról nem tudok, hogy váltott műszakos emberek még az ágyat is megosztva használták volna.

2023. febr. 18. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
#5 Ez a kettő együtt volt. Egy nagy teremben volt sok ágy, pont úgy, ahogy te is írtad, de ezeket úgy használták nagyon sokszor, ahogy #3 írja.
2023. febr. 18. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!