Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Mi tévő legyek?

Mi tévő legyek?

Figyelt kérdés

Sorházban élünk, van kis gyerekem, 4 hónapja bekoltoztek az első lakásba hangoskodo, fenyegetőző Eddig 7 tagú család, de úton a következő..

Megy a hajnalig tartó zene, az udvart elsajatitottak, koszos, trehany, szemét minden..

Írtam a jegyzonek hátha lehet valamit tenni, ám annyi történt hogy visza írták hogy fogadják ügyvédet + a nő aki válaszolt visza mondta nekik hogy én irtam, és jött is a következmény. Munka után jövök haza a gyerekkel és már a kapuba várt utána jött a férje.

Nem tudom mit tegyek, eladni nem fogom tudni igtz nagyon jó helyen van de miattuk nem veszi meg senki szerintem, viszont nem lehet udvarra menni, volt már pár fenyegetozes részegen, nem részegen..


2023. febr. 19. 07:22
 1/4 anonim ***** válasza:
90%
Költözésen kívül pedig nem sokmindent tudsz tenni. Gondolom cigányok... értelmes beszélgetéstre nincs sok esély velük.
2023. febr. 19. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Igen azok.

A múltkor mikor elkaptak engem munka után, mondta hogy készüljek mert májusban jönnek még többen és náluk is rosszabb, stb mondta hogy vigyázzak magamra, fogja visza magam.

Ezt mindezt azért mert én írtam a jegyzőnek, hogy van e valami megoldás a hangoskodas stb ellen.

Költöznek, de kinek adhatnam így el.

Habar varoskozpont, Pest mellett. De így szerintem nem sok esély van :(

2023. febr. 19. 09:41
 3/4 anonim ***** válasza:
0%

Mi van a többi lakóval-szomszéddal, nekik ez bejött vagy ők csendes vademberek???


Elsőre, add el náluk hangosabbaknak;)

Másodjára tedd te pokollá életüket Pavarottival vagy death metallal...

Kihívhatod a csendháborítás miatt a rendőröket bár szerintem tojnak kimenni.

Ha fenyegetőznek, vedd fel videóra, tegyél feljelentést emiatt.


Igazából döntsd el, hogy szeretsz e a környéken-ott lakni.

Ha annyira nem, akkor köss ezen ördögökkel alkut.Ha kussolnak, amíg eladod a lakást, akkor nem lesznek feljelentve fenyegetőzésért, csendháborításért...stb.

Ha megszegik, önvédelem jogán a fenyegetőzések miatt bármikor megvéded magadat és mehetnek családjuk temetésére akár.


Őket a saját szintjükön kell kezelni, nem a jegyzőjén.

2023. febr. 19. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
90%

Minden egyes k..rva alkalommal kihívni a rendőröket, amikor éjszaka zajonganak. Ki kell jönniük és hidd el pár kör után a rendőrök is megunják a dolgot.

Plusz egyeztess a többi lakóval, gondolom őket is zavarja. Nyugodtan lehet felváltva hivogatni a rendőrséget...

2023. febr. 19. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!