Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Miért zavarja az ott lakókat...

Miért zavarja az ott lakókat hogy felújítom a panel lakásom?

Figyelt kérdés
reggel 9től délután 5ig csinálom hétköznap. Fúrok, vések, kalapálok is. Már az első nap jöttek a lépcsőházból hogy hagyjam azonnal abba, mert hangos. Közös képviselőt is hivogatják emiatt. Ráadásul meg is fenyegettek engem. Nemtudom mik a paneltelepi íratlan törvények, mi ilyenkor a szokás. Előtte egy dohányos-kutyás-alkoholista lakott ott, muszáj a vasbetonig felújítani mindent.
2023. márc. 1. 08:51
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
63%
Talán hivj szakit,aki 2 hét alatt megcsinálja. De neked úgy látszik ez a hobbid. Máskülönben munkaidőben nem vésnél.
2023. márc. 7. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 A kérdező kommentje:
mondtam nekik hogyha hangoskodást akarnak akkor megkapják. Egész vasárnap dűbeleket fúrtam a falba. Ha nincs veszteni valóm akkor mindent lehet.
2023. márc. 7. 17:27
 23/30 anonim ***** válasza:
55%
Sztem a dohányos alkoholista normálisabb lehetett.
2023. márc. 7. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:
69%

Gratulálok kérdező, most aztán jól megmutattad. Szerencséd, hogy nem én vagyok a szomszédod, mert én instant rendőrt hívtam volna rád, ugyanis vasárnap (és munkaszüneti napon) semmilyen hangos, felújítási munkát NEM lehet végezni, ez jogszabály. Érdekes azért, hogy hétköznap mentek panaszkodni a szomszédok, de vasárnap senkinek nem volt baja azzal, hogy furkálsz..

Mindenestre attól, mert x emberrel bajod van, nem kell lesüllyedni ilyen szánalmas és kicsinyes szintre, hogy az egész tömböd szívatod azzal, hogy a szétbarmolod a hétvégjüket, amikor végre pihenhetnének!

2023. márc. 7. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 A kérdező kommentje:

"Érdekes azért, hogy hétköznap mentek panaszkodni a szomszédok, de vasárnap senkinek nem volt baja azzal, hogy furkálsz.."


valóban, senki sem jött fel.


"Mindenestre attól, mert x emberrel bajod van"


8-an vagyunk a lépcsőházban és mind a 8 már belémkötött a felújítások miatt. Így már szabadon hangoskodhatok, nincs vesztenivalóm. Megharagszanak szám vagy mi lesz?

2023. márc. 7. 17:43
 26/30 anonim ***** válasza:
63%
És te tényleg ezen az óvodás szinten mozogsz, hogy direkt bosszúskodsz? Ennek mi értelme?? De, van vesztenivalód, ugyanis ha megengedett időn túl és/vagy főleg vasárnap furkálsz, akkor megb@sz a rendőr. Egyszer, kétszer talán még csak figyelmeztet, de ha nem hagyod abba, akkor szép kis pénzbírságra számíthatsz, úgyhogy óvatosan azzal, hogy nincs vesztenivalód..
2023. márc. 7. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 A kérdező kommentje:

"és mind a 8 "


pontosabban mind a 7, én vagyok a 8. lakó.

2023. márc. 7. 17:49
 28/30 anonim ***** válasza:
69%
Nyugi,ha fél évig szórakozol,úgyis feljelentenek. Remélem ez fog történni. Amúgy kétlem,hogy a vasbetonig kéne felvésni,csak nincs jobb dolgod.
2023. márc. 7. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:
100%

Éjszakások, kisgyerekesek - ÉS? Most őszint,en, kit érdekel? Vagy akkor mindenki üljön csendben egész nap, mert jaj, szegények?


Bocs, az emberek 99%-a napközben létezik, dolgozik, stb. A maradék 1 meg alkalmazkodik - mondom ezt váltott napirendben dolgozóként.

2023. márc. 11. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:
Nálunk volt a szomszédban több mint FÉL ÉVIG felújítás, reggel 7re megjött a melós csapat, az ordítozásukra keltünk, utána indult a fúrás, faragás, betonvésés, minden hétköznap, néha szombat is, 7-8ig.A tulaj meg szart mindenre. Ezt csak azért írom le, hogy persze, kell a felújítás, csak nem mindegy hogyan.
2023. márc. 19. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!