Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Ciki 31 éves lánynak lakótársa...

Ciki 31 éves lánynak lakótársakkal lakni? (mindenkinek van külön szobája)

Figyelt kérdés

Már 3 éve költöztem ebbe az albérletbe. Akkor két velem egyidős dolgozó lánnyal laktam. Azóta ők elköltöztek. (Nem egyszerre). Összeköltöztek a pasijukkal. Most két egyetemista lánnyal lakom. Így már én érzem magam furcsán, hogy egyetemistákkal lakom.


Igaz hogy én reggel elmegyek otthonról és általában este jövök, mert többnyire van programom munka után is. De néha cikinek érzem.

Főleg mikor ismerkedni szeretnék. Szégyellem bevallani egy nálam idősebb pasinak, hogy vannak lakótársaim.

Nem tudom mit csináljak, most keresek annyit, hogy egy olcsóbb garzont tudnék bérelni egyedül. De akkor szinte alig tudnék félrerakni pénzt. Ha itt maradok talán egyszer lenne esélyem összerakni egy saját kislakásra valót. De ahhoz legalább még 1-2 év kellene.

Vagy persze jó lenne párt találni és akár együtt elköltözni egy albiba vagy ilyesmi. De félek, hogy ezzel elijesztem a pasikat, hogy én most nem egyedül lakom.


2015. dec. 29. 21:07
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
92%
Miét lenne ciki ? Ha neked így jobb anyagilag akkor ne akarj változatni ! Férfiként számomra mindegy hogy egy nő hol lakik nem ez határozza meg a kapcsolataimat . Ha a lakótársak ne mennek az agyadra , kijössz velük akkor nem leht probléma ... Bár igaz megértem a te korodba már erősen élhet benned az elkülönési szándék egy saját kis lakás utáni vágy de ha körbe nézel láthatod ez csak keveseknek adatik meg ...
2015. dec. 29. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
11%

bakker mikor a párom és én 31 évesek voltunk már saját új építésű családi házunkba laktunk. (mára hitel sincs rajta)


ez igen is ciki hogy 31 évesn idáig jutottal csak.

2015. dec. 29. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
71%

# 2


Apuka az építőiparban volt függetlenített pártitkár, ugye?

2015. dec. 29. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
51%
* párttitkár
2015. dec. 29. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
1%

nam csak dolgoztunk. 27 millából 9 volt kölcsön 8 at meg összedobtak a szülők. a többi saját erő kettőnk fizetése.


Na persze mi nem fizettünk albérletet + rezsit mint a többi okos ember inkább a szülök nyakán lógtunk mit a sok gyökér.

2015. dec. 29. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
95%

nos. én 28 évesen a barátommal laktam kettesben, előtte egy ideig egy lánnyal, meg persze szülői házban.


aztán 30 évesen két lakótárs, de egyik 42 volt, másik 60, Angliában dolgoztunk. szóval nem egyetemisták.


de a lényeg: nem ciki, de én úgy voltam vele hogy ha nem muszáj, akkor nem akarok egyetlenegy szobára korlátozódni, inkább lakjak egyedül/párral.

2015. dec. 29. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:

"8-at a szülők összedobtak" Ezzel talán nem kérkedni kéne, hanem megköszönni a szüleiteknek.

Sajnos nem mindenki születik ilyen családba.

2015. dec. 29. 22:00
 8/21 anonim ***** válasza:
0%

csak 8 milla volt max nem lett volna 50 nm2-es padlófűtéses garázs és 20nm2 műhely és tároló.


és olcsóbb burkolóanyagok. ennyi.

2015. dec. 29. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
70%

# 5


Ez egyre inkább népmeseinek tűnik. Nekem legalábbis sehogy sem áll össze. Gondolom nem mostanában volt ez, hiszen már a hitelt is kifizettétek.


Viszont a régebbi bérviszonyokat figyelembe véve, 10 év alatt sem lehetett két személynek nettó 10 milliót megkeresni. Valamelyikőtök legalábbis államtitkár kellett hogy legyen :)

2015. dec. 29. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
3%
csak hogy egyen a kefe 2011ben új autót vettünk KP-re
2015. dec. 29. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!