Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Miért nem tiltják meg az...

Miért nem tiltják meg az olyan átalakításokat, amik a régi lakásokban nem megoldhatóak?

Figyelt kérdés
Kicsit azt látom a 40-50 éves panelek esetén, mint amikor a falusi rallys gyerek megépíti első igazi versenyautóját: egy Volkswagen Golf I felhasználásával. A panelekben nem lehet mindent megvalósítani, régiek és elavultak. Aki ezt el tudja fogadni, lakjon bennük egészséggel, de az állandó gagyizást nem tudom megérteni.
2023. máj. 17. 05:22
1 2 3 4 5 6
 1/55 anonim ***** válasza:
100%
Pl kivenni a tartófalat?
2023. máj. 17. 05:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/55 anonim ***** válasza:
100%
Miért nem lehet konkrét példával együtt kiírni egy kérdést? Ehhez nem kell Einstein-nek lenni. 🙄
2023. máj. 17. 05:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/55 anonim ***** válasza:
100%
Jajjmá. Milyen elvárások. Sokkal egyszerűbb minősíteni, mint konkrétumot írni. Ha nem érted, hogy versenyistálló, akkor menj vissza a suliba!
2023. máj. 17. 05:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/55 anonim ***** válasza:
100%
Konkrét péda, mostanában látok olyan totális átalakításokat panel ingatlan hirdetésekben ahol a helyiségek funkcióit is felcserélgetik, közfalakat vesznek ki. Konyhából fürdőszoba lesz, a konyha meg megy amerikai megoldással a nappaliba, átjárót nyitnak betonfalba vágott ajtóval és effélék.
2023. máj. 17. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/55 anonim ***** válasza:
21%

Én amiket gagyinak látok a csináld magad mozgalom.

Pl gyerekékezeskor mikor lefestik szinesre a falat anyuka meg micimackót és társait fest rá. Aranyos meg minden, de szerintem is gagyi az egész gyerekszoba úgy.

2023. máj. 17. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/55 anonim ***** válasza:
0%
*Meg a falmatricákkal se könnyű vmi emelt szintet létrehozni hogy ne gagyinak nézzen ki. Valamint a szines selyemfüggönyök is oroli hatást nyújtanak.
2023. máj. 17. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/55 anonim ***** válasza:
58%
Igazából én azt a hasonlatot szoktam mondani egyes panellakások belső felújítására, hogy olyan, mint ha a s.zarra teszínhabot fújnának. És most nem arra gondolok, amikor kvázi megvalósíthatatlant próbápnak megcsinálni, hanem mikor aránytalan a beleölt pénz és energia, olyan belső teret alakítanak ki, mint egy újépítésű luxuslakásnál (tehát nem az átlagos újépítésűre gondolok), ráköltenek annyit mint a lakás értéke, aztán ugyanúgy probléma, hogy a ház gépészetileg elavult, ugyanúgy gond hogy a fölötte lévő megáztatja, hogy bűzlik a szemétledobó, hogy a lépcsőház lepukkadt, stb., stb.
2023. máj. 17. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/55 anonim ***** válasza:
100%
Az egész statikai kérdés. Főtartót is át szoktak vágni, de szerintem egy ilyen betonépítménynél ezzel nincs probléma, mert bőven túl van méretezve.
2023. máj. 17. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/55 anonim ***** válasza:
20%
Jogilag szerintem ez nem legális, de a fene sem ellenőrzi
2023. máj. 17. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/55 A kérdező kommentje:
#9 : Az ellenőrzés akkor kezdődik, amikor repedezik minden és háborog a többi tulajdonos.
2023. máj. 17. 07:22
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!