Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Ajánlanátok olyan helyeket...

Ajánlanátok olyan helyeket Budapesten ahol rossz a közbiztonság?

Figyelt kérdés
Lehetőleg ahol sok a hajléktalan, és a bűnözési ráta is magas.

2023. máj. 23. 17:40
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%
Ó, a 99-es busz, utsó. Másfél évig jártam azzal dolgozni, az akkori párom mindig úgy hivatkozott rá, hogy "a kalandjárat" :D
2023. máj. 27. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
48%
Azert nehogy mar Obuda legyen a 23 keruletbol veszelyes kornyek.
2023. jún. 14. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
93%

Óbuda legnagyobb része imádnivaló, közel van a Duna, közel van a Hármashatárhegy, ha nem a város másik végén dolgoznék, örömmel laknám.

De az 1-es villamos végállomásán van pár utcarész, ami tényleg ótvar.

2023. jún. 15. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
90%
Ez az ajánlanátok azért kicsit fura. Bűnöző életre készülsz és a jó iskolák/munkahelyek listájára vagy kiváncsi? Vagy csak így vicceskedsz, hogy mit kerülj el pl. lakásvásárláskor?
2023. aug. 21. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
94%
Szerintem csak egy kamasz, aki nézelődne, hátha lát valami izgit. A Mónika show-ból már új részeket nem forgatnak, és ezeken a környékeken (én olyanokat írtam pl, ahol laktam) azért zajlik az élet :D
2023. aug. 21. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
90%

Én is az említett Kőbányai részt emelném ki, kérdező. Annyi kiegészítéssel hogy szerintem az 1-es villamos teljes Népliget-Kerepesi szakasza ilyen, plusz környező kis utcák.

De, hogy én is mondjak valami meglepőt, 'érdemes' benézni a Kelenföldi buszgarázs mögé, a Hamzsabégi út végéhez, ahol az Újbudai Prizma meg a lepukkant, vasút melletti lakótelep van. Vagy akár a Csóka utca környékén sétálgatni, onnantól gyalog kimenni a Kelenföldiig. Szintén a vasúthoz minél közelebbi kis utcákat ajánlom. Természetesen maga a pályaudvar és környéke is 'egyre jobb', különösen mióta eddig kijön az 1-es villamos.

2023. okt. 17. 05:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!