Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Budapestiek, ti is félelemmel...

Budapestiek, ti is félelemmel és gyomorgörccsel léptek ki az utcára az egyre rosszabb biztonsági helyzet miatt?

Figyelt kérdés

Egyre több az ijesztő, kéregető, kötözködő, lepukkant ember mindenfelé, még ott is ahol régen biztonságosnak tűnt, most a válság pláne betesz mindennek szó szerint...

Én se vagyok egy erősfizikumú, vagy nagydarab ember (ilyenkor irigylem őket, talán nekik nem kell rettegniük), kis túlzással naponta betalálnak, pedig nem a rossznak mondott részén élek a városnak.

Sorstársak mik a túlélési technikáitok?


2023. máj. 27. 13:25
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
90%

Nem. Az égvilágon semmi nem változott.


Mégis miért kellene kéregetőktől félnem?

2023. máj. 27. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
94%
Nem, soha ilyen problémám nem volt.
2023. máj. 27. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
Nem változott érdemben. Mikor vidékről felköltöztek nekem is nagyon furcsa volt a sok csöves, hajléktalan ember az utcán, de mára immunis vagyok rájuk.
2023. máj. 27. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
68%
*felköltöztem
2023. máj. 27. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
83%
Veszélyes? Hol? Egy kéregető homi,úgy lepuffantom mint a huzat!
2023. máj. 27. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
94%

Nem rosszabb

A csövesek nagy része olyan fizikumú, hogy más emberekben nem annyira tudnának kárt tenni, meg azért a többségüknek meg se fordul a fejében

Nem tudom milyen sorstársakról meg túlélési technikákról beszélsz

Annyi, hogy éjszaka nem megyek elhagyatott részre

Nem szoktam kijárni sötétedés után, de ha mászkálnék akkor, akkor valami spray-t vinnék magammal


De a leírtak alapján eléggé paranoiás lehetsz és nem kicsit izgulod túl a dolgot

2023. máj. 27. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%
Csak szelíd kéregetőkkel találkoztam.
2023. máj. 27. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
86%
Soha nem féltem kimenni az utcára. Gyakorlatilag semmi veszélyes nincs abban.
2023. máj. 27. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%
Hát, én 157 centis lány vagyok, és elég ritkán "találnak be". Ignorálom vagy határozott nemet mondok. Persze félek közben, mert ha úgy dönt, puszta kézzel képes megölni, de én nőként ebben a valóságban nőttem fel. Húzd ki magad, fejed emeld a magasba, vágj unott arcot. Tudatában vagy a környezetednek, de elvagy a saját világodban.
2023. máj. 27. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%
En egy masik Budapesten elek. Margit-hid, Erzsebet-hid kozott, en nem tudom ezt aterezni.
2023. máj. 27. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!