Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Mit lehet csinálni egy 90...

Mit lehet csinálni egy 90 éves bácsival?

Figyelt kérdés

Mit lehet csinálni egy 90 éves bácsival abban az esetben, hogy ő arra hivatkozva, hogy ő már 70 éve ebben a társasházban lakik, állandóan b szo gat minket, már 10 éve? Harmincasok vagyunk, és arra hivatkozik, hogy a legkisebb unokája is idősebb tőlünk. Szemtelen taknyos tinédzsereknek hív minket, a botjával veri, döngeti az ajtónkat, üvölt, a postaládánkat megrongálta, és olyanokat fog rám, hogy én félrelökve őt bent jártam nála (nő vagyok).

Beszéltünk már mindenkivel, akivel kell, de csak arra jutottunk, hogy majd minket ellenőriznek random időpontokban, hogy tényleg zajongunk-e, ahogy a bácsi állítja.

Hosszú lenne mindent felsorolni, de volt benne már rendőrség, közteres, akiket ránk hívott random éjszaka, úgy ugrottunk ki papucsban, aztán fél éjszaka remegtem a bőgéstől, nem tudtam visszaaludni, úgy belémhozta az ideget, pláne a fenyegető üvöltésével, hogy zengett a ház.

Az nem segít, ha visszaüvöltünk, sőt olaj a tűzre. K.anyázik minket úton-útfélen.

Miatta nem akarok elköltözni, de már 10 éve csináljuk ezt. Mit lehet még tenni?


2023. máj. 29. 00:36
1 2 3
 1/23 anonim válasza:
8%
Bácsika nem tudja interneten keresztül zaklatni a másikat, csak a családtagjai. Én szeretném a saját életemet élni a családommal, a kor megjelölése nem ad okot arra, hogy eltartási kötelezettséget vállaljon a szomszéd, mert gyerekként vigyáztak a csemetékre, ami már ki is fizetődött anno, sokszor.
2023. máj. 29. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:
Komolyan nem értem, hogy ezt most miért mondod vagy hogy jön ide. Magyarázd meg, kérlek. Ki beszélt neked itt eltartási szerződésről?
2023. máj. 29. 00:49
 3/23 anonim ***** válasza:
88%

Várni, hogy jobb létre szenderüljon.


Vajon másokkal miért nem csinálja ezt a lépcsőhazban?

2023. máj. 29. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:
Mindenki idős. Minket első perctől kezdve nem szívlelt huszonévesként.
2023. máj. 29. 00:54
 5/23 anonim ***** válasza:
54%
Van rokona?
2023. máj. 29. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:
Nem tudom. Állítólag van fia (hiszen unokái is), de semmi konkrétat nem tudok. Még életemben nem láttam bemenni hozzá senkit a 10 év alatt.
2023. máj. 29. 00:56
 7/23 anonim válasza:
0%
Mi idős szomszédaink ilyenek. Az ember a formális viszonyt tartja velük, emellett ünnepekkor köszönti őket, de azon kívül nem akarja velük tartani a kapcsolatot, mert sokszor visszaéltek az ember bizalmával. Irigykedtek, a ruhát lehúzták volna az emberről, családtagoknak kéregettek, meg maguknak is. Mikor az ember barátságos és kedves, akkor minden rosszat elmondanak, emellett a rokonaik zaklatják a másikat és kitalációkat is állítanak. Ha az idősekhez rendszeresen járnak, pénzügyileg támogatják őket, nem csak adósságot raknak a korukra, akkor béke fog uralkodni, mert a szabadság mindenkinek adott, csak tudni kell vele élni.
2023. máj. 29. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
72%
Ezzel nehéz mit kezdeni.Hagyni kell ki kell röhögni meg el kell küldeni az isten fszára...Esetleg videóra venni hogy mennyire fogyatékos aztán beküldeni a rendőrségre.Attól hogy ezer éves nem tehet meg mindent amit akar.Én megmondanám neki hogy gyakorolja inkább a ravatal pózt abban a kevés hátralevő idejében minthogy itt kellemetlenkedjen.
2023. máj. 29. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:
Én egyszer próbáltam meg sütivel becsengetni hozzá, az elején. Azóta azt emlegeti, hogy milyen pimasz vagyok, mert ő senki süteményét nem eszi meg (honnan kellett volna ezt tudnom?). Annó utánam is hajította.
2023. máj. 29. 01:00
 10/23 anonim válasza:
14%
Érzelmi zsarolásnak nincs helye.
2023. máj. 29. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!