Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Mit lehet csinálni egy 90...

Mit lehet csinálni egy 90 éves bácsival?

Figyelt kérdés

Mit lehet csinálni egy 90 éves bácsival abban az esetben, hogy ő arra hivatkozva, hogy ő már 70 éve ebben a társasházban lakik, állandóan b szo gat minket, már 10 éve? Harmincasok vagyunk, és arra hivatkozik, hogy a legkisebb unokája is idősebb tőlünk. Szemtelen taknyos tinédzsereknek hív minket, a botjával veri, döngeti az ajtónkat, üvölt, a postaládánkat megrongálta, és olyanokat fog rám, hogy én félrelökve őt bent jártam nála (nő vagyok).

Beszéltünk már mindenkivel, akivel kell, de csak arra jutottunk, hogy majd minket ellenőriznek random időpontokban, hogy tényleg zajongunk-e, ahogy a bácsi állítja.

Hosszú lenne mindent felsorolni, de volt benne már rendőrség, közteres, akiket ránk hívott random éjszaka, úgy ugrottunk ki papucsban, aztán fél éjszaka remegtem a bőgéstől, nem tudtam visszaaludni, úgy belémhozta az ideget, pláne a fenyegető üvöltésével, hogy zengett a ház.

Az nem segít, ha visszaüvöltünk, sőt olaj a tűzre. K.anyázik minket úton-útfélen.

Miatta nem akarok elköltözni, de már 10 éve csináljuk ezt. Mit lehet még tenni?


2023. máj. 29. 00:36
1 2 3
 21/23 A kérdező kommentje:
Hány 10 éves kisgyerek garázdálkodik még itt? Nem győzöm jelenti.
2023. máj. 29. 14:48
 22/23 anonim ***** válasza:
100%
Szard le ne foglalkozz vele. Minél jobban azt látja hogy kiidegel titeket folytatni fogja. De ha úgy csináltok mintha nem érdekelne egy idő után majd abbahagyja. Mondjátok el neki ha nem hagyja abba feljelentést tesztek. Ezt már lehet hamarabb meg kellett volna lépni.
2023. máj. 29. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:

Ez, ebben a formában egy beteg elme. Minimum demens a bácsi.

Nem kell felvenni a kesztyűt, de a biztonságotok érdekében tegyetek lépéseket.

Gyereke, gondozója, segítője? Csak van valaki aki megy hozzá. A többi szomszéd? Minél több emberrel próbálnék beszélni

2023. máj. 29. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!