Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Mit lehet csinálni egy 90...

Mit lehet csinálni egy 90 éves bácsival?

Figyelt kérdés

Mit lehet csinálni egy 90 éves bácsival abban az esetben, hogy ő arra hivatkozva, hogy ő már 70 éve ebben a társasházban lakik, állandóan b szo gat minket, már 10 éve? Harmincasok vagyunk, és arra hivatkozik, hogy a legkisebb unokája is idősebb tőlünk. Szemtelen taknyos tinédzsereknek hív minket, a botjával veri, döngeti az ajtónkat, üvölt, a postaládánkat megrongálta, és olyanokat fog rám, hogy én félrelökve őt bent jártam nála (nő vagyok).

Beszéltünk már mindenkivel, akivel kell, de csak arra jutottunk, hogy majd minket ellenőriznek random időpontokban, hogy tényleg zajongunk-e, ahogy a bácsi állítja.

Hosszú lenne mindent felsorolni, de volt benne már rendőrség, közteres, akiket ránk hívott random éjszaka, úgy ugrottunk ki papucsban, aztán fél éjszaka remegtem a bőgéstől, nem tudtam visszaaludni, úgy belémhozta az ideget, pláne a fenyegető üvöltésével, hogy zengett a ház.

Az nem segít, ha visszaüvöltünk, sőt olaj a tűzre. K.anyázik minket úton-útfélen.

Miatta nem akarok elköltözni, de már 10 éve csináljuk ezt. Mit lehet még tenni?


2023. máj. 29. 00:36
1 2 3
 11/23 A kérdező kommentje:
Megint nem értem a 10-est. Ki zsarol kit??
2023. máj. 29. 01:01
 12/23 anonim ***** válasza:
12%
Rá kell hagyni meg kipróbálni valami gigakedvességet pl kér egy sütit vagy rámosolyogni, szép napja volt? stb. Le fog döbbenni a hirtelen felé irányuló kedvességtől és nem tud majd megszólalni aztán ezt többször eljátszani és hátha inkább elkerül. A rongálást viszont már lehetne bizonyítani vagy ha valami komolyabbat tesz, megfenyegetni. Valami agybaja van, már mentálisan, kiszámíthatatlan beteg ember
2023. máj. 29. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 A kérdező kommentje:
Írtam a sütit. Még a köszönésemet se fogadja. Szólni hozzá nem lehet, mert magának dünnyög, hogy már megint a taknyos kva.
2023. máj. 29. 01:05
 14/23 anonim válasza:
0%
Mikor valaki lop 3 lépcsőház kasszájából, majd a tartozást a legközelebbi szomszédjaira hárítja, az gáz. Lehet valaki idős, de tisztelet és becsület is lehetne benne. Mondjuk, ez az én példám, sorry.
2023. máj. 29. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
100%

Miért fosol egy 90 éves elmebetegtől?! Küldd el simán pék fszára, kérdezd fel h miért nem patkol már el, tegezd vissza nyugodtan, hívd rá rendőrt, jelentsd fel.

Nem kell áldozatnak lenni, ha nem muszáj

2023. máj. 29. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 A kérdező kommentje:
Csak 50-től felfelé tiszteli a szomszédokat. Fiatalabbak csak mi vagyunk. Taknyos, sz ros, mitugrász, takonykölyök, minden voltunk már.
2023. máj. 29. 01:26
 17/23 anonim ***** válasza:
100%

Engedd el. Szard le. Nem tudsz mast tenni. Ha kell allj mi magadert.


Az ejszakai zaklatassal meg sajnos nem tudsz mit tenni.

Valoszinuleg nem csak ratok van szallva, hanem masokkal se kedvesebb. Hiaba vannak hozza korabeliek a hazban biztos h ők is azert behuzzák a hasukat ha látják. Jobb az ilyet mosolyogva elkerülni.

Remelem egyszer javulni fog a helyzet.

2023. máj. 29. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
Tudatosítani kell vele, hogy igaz, hogy ő, egyedül ő építette fel a fél-, ha nem az egész országot egyes egyedül, meghhogy biztosan nagy Viktorta-fan, de azért vegyen vissza az arcából, mégha vénebb is, mint az országút.
2023. máj. 29. 04:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
100%

Tegyetek az ajtóba egy ilyen kamerát: [link]



Aztán fel kell jelenteni zaklatásért! Ha kell többször is!

2023. máj. 29. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is kamera. Valószínűleg az elméjével nincs rendben valami. Meg kellene kerestetni a fiát, hogy gondnokság alá kell venni. Mindenesetre, ha őrjöng, a segélyhívót kell hívni, hogy veszélyben érzed magad. Esetleg mentővel elvitetni. A kamera azért kell, hogy legyen bizonyíték, ne titeket vegzáljanak. Még simán elélhet 5-6+ évig is, azért ez nem állapot addig kitűrni.
2023. máj. 29. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!