Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Akik egész délelőtt fúrják...

Akik egész délelőtt fúrják illetve kalapálják a lakást, nem gondolnak bele hogy van aki az éjszakai műszak miatt akkor aludna?

Figyelt kérdés
2023. jún. 6. 12:30
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
4%
Én ilyenkor "véletlenül" rárúgok az ajtajukra, amikor meg ők aludnának.
2023. jún. 6. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
14%
De, pont erre gondolnak közben, azért haladnak lassan.
2023. jún. 6. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
77%

Egyéni szoc probléma.

Amikor megvettem az első lakásomat beköltözés előtt teljesen fel kellett újítani.

6 hónapon keresztül

( kivéve vasárnap)

Folyamatosan dolgoztunk

"fúrtunk, faragtunk,kalapáltunk" a lakáson.


Egy teljes felújítás az ilyen,tudom kényelmetlen de el kell viselni.

2023. jún. 6. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
80%
Mindenkinek nem lehet jó. A többség éjjel alszik, te meg azért kapsz több pénzt, mert éjjel dolgozol. Hát ez is az ára. Nem tudsz máshol aludni erre az időre?
2023. jún. 6. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 A kérdező kommentje:
elnézést mindenkitől csak az egész napos fúrás eléggé felbaxott idegileg, a nagy zajt alapból sem bírom
2023. jún. 6. 14:27
 16/24 anonim ***** válasza:
85%
Nem csinálhatják éjszaka, olyankor tilos.
2023. jún. 6. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
83%

Ilyen a popszakma! Katonaként számolatlan éjszaka adtam és adok szolgálatot, - én is ráfutottam erre az aknára, - de nem haragudtam azért senkire, mert nappal végzett el olyan munkát, amit nappal szoktak elvégezni az átlagos emberek.

Az viszont már nekem sem tetszett, amikor az egyik szomszédom hosszabb ideig masszírozta a lakását, mint amennyi idő alatt egy komplett toronyházat fel lehet húzni kézi erővel az alapoktól, mert az már azért nem természetes, hogy valaki ilyen szinten legyen kontár!

2023. jún. 6. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
84%

Joga van hozzá hétköznap

H-P

8-18-ig


Szombaton

9-14-ig

2023. jún. 6. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
12%
Sajna nem gondolnak bele, mert nekik általában sokkal jobb az életük - szerintük -, minthogy 3 műszakozzanak.
2023. jún. 6. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
82%
Az emberek döntő része éjjel alszik, szóval ha meg éjjel csinálná, hogy te tudj aludni, akkor picit több embert haragítana magára...
2023. jún. 7. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!