Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Vannak történeteitek a szomszé...

Vannak történeteitek a szomszédaitokról?

Figyelt kérdés
Vicces vagy épp idegesítő szomszédokról, balhékról. nekem szerencsére ez kimaradt.

2022. jún. 11. 23:01
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
91%
Gyakorlatilag csak irritáló szomszédaink vannak (pedig falusias/kertvárosias részen élünk). Igénytelen, zajos, vagy éppen urizáló, kiskirály emberek, beszélni normálisan egyikkel se lehet, egész nap láncfűrészt, fűkaszát, gyerekordítást meg kutyaugatást hallgatunk. Még az a mázli hogy éjszaka úgy-ahogy nyugalom van.
2022. jún. 11. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
98%
Egyszer hajnal 3-kor szívrohammal ébredtem, mert a szomszéd nő torkaszakadtából üvöltött hogy valaki hívjon rendőrt. Aztán ezt onnantól kezdve minden második este eljátszották, hangosan verekedtek meg üvöltöttek, sosem voltak szomjasak. Az egyik valami filmproducer volt a másik valami filmrendező vagy ilyesmi és drága környéken játszották ezt, hogy ordenáré módon üvöltenek egymással majd a nő állandóan részegen kiabált hogy rendőrség, rendőrség... Szerencsére hamar elköltöztek.
2022. jún. 11. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
15%
#1 Költözz tanyára, ott tényleg csönd van ha semmit sem csinálsz.
2022. jún. 11. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
77%

Szomszéd leesett a tetőről miközben a karácsonyi égősort tette fel a tetőre.


Olyan is volt, hogy hazajött reggel az éjjeli műszakból és miközben tolatott be a helyére nekiment egy màsik autónak ami szintén az övé volt.

2022. jún. 12. 03:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
96%
Mar 12 eve laktam ott, amikoris kettovel folottem kettos gyilkossag tortent, a 40 eves srac megolte mindket szulojet. Addig azt hittem csak a teveben van olyan h az osszes szomszed csak hebeg habog hogy “sosem neztuk volna ki belole!” meg “csendes es fura volt, igen, de ezt sose gondoltuk volna”.
2022. jún. 12. 05:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
89%
Balról románok laknak, akik olyanok mint az időjárás. Egyszer le sem lehet állítani őket, annyit beszélnek veled. Másnap már a köszönésed is alig viszonozzák. Jobbról bucka lakók élnek. Iszonyat orditást bírnak csinálni, egy hete azt hittem megölik egymást.
2022. jún. 12. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
18%

A hülye városi ne költözzön vidékre, ahol nyírják a füvet, az maradjon Karácsony királyságában, ahol a "méhlegelő" táblák lesznek kirakva a csend érdekében:DDD


+a főtáv luxusszolgáltatását tudja élvezni...jóóó pénzért;)


Az a szánalmas, amikor a városi állat vidékre szabadul, a dutyimadár és állatként viselkedik, majd panaszkodik, milyen emberek élnek ott, akik levágják a füvet:DDD

2022. jún. 12. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
92%
Nálunk vidéken a szomszéd 70 éves bácsi polírozta a bohócot a házuk mögött!😆
2022. jún. 12. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
97%

Idegbeteg life coach anyuka meg vágósúlyban lévő apuka éjszakánként verték a falat, rugdosták a padlót, elmebetegmód csapkodnak. Az alsó szomszédaikkal háborúztak, illetve később már engem, az oldalszomszédot se tolerálták. Ha behúztam a függönyt vagy éjjel kimentem pisilni, már rögtön dörömböltek a falon. Igazi baromarcúak voltak.


De laktam már 0-24-ben óbégató cigány család és alpári módon üvöltöző kisgyerekes szülők szomszédságában is. Szóval hamar megtapasztaltam, hogy nagy az Isten állatkertje. És sajnos az van, hogy szinte bárhova költözöl, kb minden társasházban kifogod a helyi idiótákat, akikkel alapvető problémák vannak. Vidéken nőttem fel, nyugalomban, úgyhogy nem meglepő módon rühellem a társasházi létet. Pedig nem feltétlenül lenne rossz, ha az emberek tekintettel lennének egymásra.

2022. jún. 12. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%

A felettünk lévő csaj felakasztotta magát.


Király volt, mikor éjszaka kopogott a rendőrség, hogy mit tudtunk róla.

2022. jún. 12. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!