Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » 4 éve élek Budapesten, de már...

4 éve élek Budapesten, de már nem érzem jól magam, érdemes lehet visszaköltözni vidékre?

Figyelt kérdés

Szegedről költöztem fel. A döntést az segitette, hogy több hónapig voltam munkanélkuli, és korábban is azt tapasztaltam, hogy nehéz váltani.


Viszont egyre kevésbé szeretek Budapesten élni. Ingatlant olcsóbb lenne Szegeden vásárolni, és a rokonaim is közelebb vannak.


Teljesen tanácstalan vagyok, attól félek, ha visszaköltözök ugyanúgy lesz, mint rég. Másrészt viszont 3. legnagyobb város. Sokan boldogulnak, lehet csak ki kellene fogni egy jobb állást, csak a megfelelő ido kell rá.


Úgy érzem jelenleg sehol sem jó. És már a szomorúság kerülget.

Budapesten albérletben élek, anyagilag nagyjából 0ra jövök ki, mert elég sok a lakás és az élelmiszer együtt, viszont Szegeden se lenne jobb a helyzet fizetés teren, mert ott meg alacsonyabb a bér hiába olcsóbb a lakás.


2023. jún. 8. 19:24
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
0%
Inkább külföldre menj!
2023. jún. 8. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
100%
Költözz el, undorító a fővárosban akkora tömegben élni napról napra. Többet ér a nyugodtabb, kipihentebb élet, a magasabb fizetésnél. Szeged fejlett csak lesz valami.
2023. jún. 10. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!