Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Mit tegyek ha folyamatosan...

Mit tegyek ha folyamatosan piszkálnak és provokálnak az emberek a közeli város sétálóutcáján?

Figyelt kérdés
Elég sokat mászkálok ott kb. napiszinten pár órát, és egyeseknek ez láthatóan nem tetszik. Csövesek meg átlag emberek is állandóan elkezdenek bámulni, társaságok meg röhögnek rajtam és összesúgnak a hátam mögött, olyanok is vannak akik azt hiszik követem őket ha mögöttük megyek éppen. De az ott található üzletek eladói is nagyon szeretnek szemmel tartani. Szerintem ezek még a közterület-felügyelőket is képesek rámhívni amiért ott merészelek mászkálni rendszeresen. Ugyan ők még egyszer se kötöttek belém pedig sokszor ott vannak, sokszor láttak már, de egy szót nem szóltak még hozzám. Civilek piszkálnak folyamatosan. Normális hogy ilyenek az emberek ebben az országban? Mit lehetne tenni?
2023. jún. 17. 16:12
1 2
 11/15 Strand Unió válasza:
68%
Bámulj vissza 😄. Akkor nem fognak nézni. Én mindig ezt csinálom, ha valaki zavaróan sok ideig néz engem... Az eredmény garantált. Nálam legalábbis .
2023. jún. 17. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Én vagyok aki az extrém külsőt kérdezte. Ha nincs ott konkrét dolgod, pl. nem vagy őrző-védő akkor teljesen fölösleges ott mászkálnod. Parkban, túraútvonalakon vagy egy zsúfolt nagyvárosban kéne sétálgatni, amit te csinálsz annak semmi értelme. A mi utcánk nem egy csöndes kis utca de én is kiakadnék ha időről időre föltűnne itt egy alak akiről nem tudom hogy mit csinál itt. Menj máshová.
2023. jún. 17. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
Parkban miért jobb mint egy sétálóutcán?
2023. jún. 17. 17:59
 14/15 anonim ***** válasza:
100%
Jogos, hiszen "sétáló" utca. Városi sétán lehet hogy mást értenek az emberek, kell valami konkrét ok, ügyintézés, bevásárlás, beszélgetés, találka. Az hogy ott bámészkodsz az neked szórakoztató, másnak ijesztő. Egy parkba meg alapból CSAK sétálni vagy sportolni járnak, esetleg szerelmesek, andalogni. Ott senkit se érdekel ha csak úgy "ott vagy". Ezért javasoltam.
2023. jún. 17. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:
Csak nem Győr? Ott van egy ilyen beteg fazon.
2023. jún. 19. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!