Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Folyamatosan dübörög a szomszé...

Folyamatosan dübörög a szomszéd mit tegyek?

Figyelt kérdés
A felső szomszéd konkrétan úgy jár mintha mennydörgés , földrengés lenne, konkrétan érezni lehet a rezgést, és egész nap ezt hallgatom hogy düm düm düm düm. Én is kipróbáltam és csak akkor tudok ekkora zajt kelteni hogy ha konkrétan ugrálok. És nem 300kgs emberről van szó..

2023. febr. 11. 16:36
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
22%
Semmit, tűrjed.
2023. febr. 11. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
79%

Panelban ez sajnos ilyen. Felső szomszédom egy nádszál ember, de a nagyszobába parketta van neki és azt is hallom ha egy darab pénzérme leesik a földre, sőt még azt is ha a felesége magassarkúba mászkál az előtérbe ahol meg járólap van.


Ezzel sajnos együtt kell élni. Én megszoktam mert világéletembe panelban laktam és én ezekre már immunis vagyok. Meg azért is mert már elég jól állok a kertes házam rendberakásával és nagyon úgy néz ki hogy a következő telet már a saját házamba fogom tölteni mert addigra kész lesz annyira hogy lakható lesz, meg fűthető lesz. Akkor az lesz a furcsa hogy nem lesz szomszédok által okozott zaj a házon belül, de cserébe hallgathatom a fűnyírókat meg a fűkaszákat és a kakaskukorékolásokat, mert az ottani szomszédomnak van egy pár. De ennyi baj egyen.

2023. febr. 11. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Ez ilyen. Átérzem a fájdalmad, amióta családi házból anyagi okokból 4 éve panelba kényszerültünk, nem tudtam megszokni. Főleg, hogy mellé még éjjel 1-kor is nekiáll edzeni, súlyzózni és dobálja a súlyokat. Ha tehetném költöznék családi házba, de erre nagy valószínűséggel sosem lesz lehetőségem, úgyhogy jelenleg az öngyilkosságon agyalok, mert hogy ezt nem fogom megszokni az is biztos. Kitartást neked, de ha emiatt akasztod te is fel magad mint majd én, akkor majd tali a túlvilágon!
2023. febr. 11. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
22%
Jófajta subwoofere lehet.
2023. febr. 11. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
66%
Ez ilyen. Nappal azért elmegy, én tvzem, zenét hallgatok fülhallgatóval, így kizárom ezeket a zajokat. Én szomszédaim éjjel veszekednek, vagyis nő ( szerintem nem százas) üvölt mint a sakál. Arra milyen jó felriadni 😢
2023. febr. 11. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
20%

.....akkor te csak "ÉREZD A RITMUST!"


XD

2023. febr. 11. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
62%
Átérzem. Sokan mondják, mennyivel jobb a kertesház, de ott meg szomszéd kutyák, flexelés, kertiparti stb. Teljes csendhez nagyon nagy szerencse vagy tanya kell.
2023. febr. 11. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
89%

Nekem hajnalban állnak neki porszívózni, meg mosni fölöttem. Meg akkor dobálják a bútorokat, de úgy, hogy beremeg a szoba. Én olyankor verem a radiátorcsövet.

Emellett néhány lakónak nem sikerült elsajátítani a kulturált ajtócsukás fortélyait és úgy ba...ák be a nap minden szakában, hogy beleremegnek a lépcsőház ablakai. Én őszintén nem értem, honnan szabadultak ki, ezek az együttélésre totálisan alkalmatlan teremtmények.

2023. febr. 11. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
38%

Én panelba költözésem után majdnem egy évig próbáltam kitalálni, hogy minek lehet olyan hangja, mintha vasgolyókat gurítanának felettem. Felmentem megkérdezni, kiderült, a macskájuk játszott a kis játékával. De a 2 éves, nagyjából 15 kilós gyerekük mászkálását is úgy éltem meg, mintha egy meglett ember dübögött volna.

Egyébként én sem vagyok egy nagydarab az 50 kilómmal, de választhatok, hogy zokniban közlekedek, amit dübögésnek él meg a szomszéd, vagy mamuszban/papucsban, amitől viszont a lakótársam készül ki, mert hogy slattyogó hangot ad ki.

2023. febr. 11. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a gazdaságot hallod.
2023. febr. 11. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!