Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Mit lehet tenni, hogy a...

Mit lehet tenni, hogy a szomszéd húzza ki az elektromos eszközeit és ne járassa őket ha egyszer most szóltak a meteorológusok, hogy húzzák ki őket az emberek?

Figyelt kérdés

Én betartom mert kihúztam minden eszközt mivel ezt mondták.

Én felelősségteljes vagyok de a kedves panelszomszédom ész nélkül járatja a klímát és urizál felelőtlenül fittyet hányva a viharra.

Egyáltalán minek a klíma ha jön a vihar


2023. jún. 23. 17:57
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%

"Én betartom mert kihúztam minden eszközt mivel ezt mondták.



Én felelősségteljes vagyok"



Ha minden eszközt kihúztál amikor közel sincs a vihar akkor nem felelősségteljes vagy, hanem hülye. Főleg ha a hűtőszekrényt, fagyasztót nyár közepén. Egyébként én csak arra vonatkozóan láttam javaslatot hogy a pincét áramtalanítsák (az esetlegesen beömlő esővíz miatt), arra nem hogy a komplett lakást áramtalanítani kéne. Villámhárító és modern elektronikus hálózati rendszer mellett elsősorban azért érdemes áramtalanítani egyes eszközöket hogy a túláram miatt ne menjenek tönkre. Ha egy családi ház faszerkezetes tetejébe csap a villám akkor meg attól tök függetlenül gyulladhat ki hogy te áramtalanítottál vagy sem.

2023. jún. 23. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
100%
De az internet az megy.
2023. jún. 23. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

ha ilyen buta vagy akkor mért vetted rá az unokádat hogy vegyen neked modern technológiát?

max. tönkremegy a tvje*, ne hisztizz már ezen a lakástűzön. mégis mi gyulladna fel egy villámcsapástól a lakáson belül?

*lehet kapni olyan elosztót, ami védi az ilyen helyzetektől a gépeket, apám műszereinek vett olyat, mert azokból tényleg csak egy van, murphy meg nem alszik.

2023. jún. 23. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!