Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » A cigányok mit csinálnak a...

A cigányok mit csinálnak a lomokkal?

Figyelt kérdés
Sosem értettem hogy a lomtalanításkor mindent kirámoló cigányok mit csinálnak annyi cuccal? Hogy van benne pénz nekik? Épp költözködünk és az egyik szomszédunk beszervezett nekünk cigányokat akik elvittek minden lomot így nem kellett méregdrágán konténert rendelnünk. De egyszerűen nem értem hol van nekik ebben biznisz. Bútort el lehet tüzelni vagy mi??
2023. júl. 27. 17:06
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Amit el tudnak adni, abból pénzt csinálnak. A többit pedig szétszórják (illegális hulladéklerakás).
2023. júl. 27. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Árulják pl. Facebook marketpalace vagy a kecskeméti lengyelpiac
2023. júl. 27. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Keresik az eladható értéket. Ha eladja, jól járt, ha nem, megszabadul tőle. Cigánytól felelősség vállalást ne várj.
2023. júl. 27. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
84%
Dehogy adják el. Egy haverom mesélte, hogy az alattuk lévő iroda több százezer forintot érő (alig) használt bútort rakott ki lomtalanításkor. A cigányok szimplán kitépték belőlük a fém részeket (pl fiók sín) és leadták a méhbe párszáz forintért.
2023. júl. 27. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Már ott elkezdik árulni. Szedegettem össze könyveket, amiket valami barom kidobott az utcára és a lomis kérdezte, hogy abból nem kell-e ami nála van, mondtam, hogy pénzért biztos nem.
2023. júl. 27. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!