Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Erre az egyre válaszolnátok?

Erre az egyre válaszolnátok?

Figyelt kérdés

[link]

6 perces a videó, bizonyára a legtöbben láttátok már, de csak annyit tudok kérdezni: mit gondoltok erről, ti hogyan cselekedtek?



2023. aug. 10. 21:32
 1/4 anonim ***** válasza:
80%

(Nem láttam a videót, most is csak átpörgettem rajta, hogy értsem, mi a téma.)

Mindenki cselekedjen úgy, ahogy jónak látja, hiszen más embereknek más vágyai és más lehetőségei vannak. Abban sincs szégyen, ha az ember elindul egy úton, de közben rájön, hogy ez nem neki való, ezért visszafordul vagy ismételten irányt vált.

Én kettő éve költöztem ki külföldre, miután befejeztem az alapképzésemet Budapesten (akkor voltam huszonkettő éves). Azóta sem bántam meg, de abban sem vagyok biztos, hogy a jelenlegi országomban fogok megöregedni. A párommal egyetértünk abban, hogy mindketten szeretnénk még utazni, "kipróbálni" más országokat és más kultúrákat (szerencsére erre van lehetőségünk), így nem tudjuk, hol leszünk öt, tizenöt vagy ötven év múlva.

2023. aug. 10. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
75%

Én speciel gyűlölöm a fideszt, meg amit ezzel a szerencsétlen országgal tettek, de azt pont nem értem, hogy ebben a videóban szereplő párnak mi baja van. Szemmel láthatóan egészségesek és luxuskorulmenyek között élnek.


Értem én, hogy Spanyolország... De az ő esetükben pont nem értem mégsem.

2023. aug. 10. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
61%
Semmi bajuk nincs, csak már ők is belementek a hiszti propagandába, hogy #jajdeszaritt #jajdeszarazország #jajelkellinnentűnnimielőbb, elég szomorú, hogy már nem csak a fiatalok, hanem az idősek is ezt kezdik el szajkózni.
2023. aug. 10. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

#1 - Szia, melyik országban élsz? Köszönöm a válaszod!

#2 - Köszönöm a válaszod!

#3 - Köszönöm a válaszod! Bár valóban elgondolkodtató, hogy általában az olyan emberek panaszkodnak, akik nem érzik meg annyira a problémákat, mint a szegényebb réteg. De az is lehet, hogy azért, mert ők mernek kiállni a nyilvánosság elé, de kitudja.

2023. aug. 11. 00:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!