Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Milyenek a győri cigányok?

Milyenek a győri cigányok?

Figyelt kérdés
Győrben kifejezetten sok van de mégis milyenek? Tudom hogy nem lehet ezt így megmondani mert van a híd alatt is de most a jól szituáltakra gondolok pl a városba milyenek?

2023. aug. 11. 23:59
1 2 3 4
 11/40 A kérdező kommentje:
#10 mi miatt pl?
2023. aug. 12. 01:13
 12/40 anonim ***** válasza:
71%
11 Nem kedvesek itt az emberek, de a magyarok se. Nagyképűek, a pénzt hajtják, rohannak, menőznek, meg hogy külföldön dolgoznak és száguldanak mint az őrült a legújabb autókkal, de semmi tisztelet, szeretet, elfogadás, csak mások lenézése, gúnyolása, letolása, átgázolni a karrier érdekében mindenen át. Itt semmit nem ér a becsület a mosoly, a jó szó, összetartás pedig semmi, sok a rosszindulat. Komolyan én inkább ha szegényebben is de keletebbre vagy délebbre élnék, mert ez nagyon lehangol egy olyan embert, aki nem ilyen. Meg a sok migráns itt vonul éjszaka csoportokban mennek, félelmetesek.
2023. aug. 12. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/40 A kérdező kommentje:
#12 akkor nem éri meg Győrbe költözni? Pedig pont gondolkoztam rajta, úgyhogy most jó hogy fel hoztad a tèmát. Sokszor megyek Győrbe mert a "város,, ahol èlek borzasztó unalmas és Győr legalább közel van. Megszerettem nagyon, de egyáltalán nem ismerem mert nem èlek ott.
2023. aug. 12. 01:23
 14/40 anonim ***** válasza:
75%
Hol élsz most? Hiddel nem éri meg Győr, sokan jönnek ide ebben a reményben, de vagy olyanok lesznek mint akik itt élnek és csak bővül a rosszindulatú pénzmániás emberek száma, vagy beleőrül, illetve depressziós lesz aki nem ilyen karakter.
2023. aug. 12. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/40 A kérdező kommentje:
#14 most így nem írnám le hogy hol, de Komárom-esztergom megyében vagyis vármegyèben🤣🤣
2023. aug. 12. 01:29
 16/40 A kérdező kommentje:
#14 azta na ezt nem gondoltam volna. Nagyon sok fiatal van a városba szinte idős embert nem is látni. Jól vettem észre?
2023. aug. 12. 01:30
 17/40 anonim ***** válasza:
78%
Igen tele van fiatallal de csak menőznek, és a lányok páváskodva vonulnak, a fiúkák meg bandáznak és modortalanok, az idősekkel lekezelők egyszerűen nem tudok jót mondani, oké vannak kivételek persze de rossz tapasztalatom van több. Inkább Szombathelyre menj ha teheted, azt a várost nagyon szeretem, sokkal jobb! Vagy Veszprém még talán, ami relatív közelben van és jó szerintem.
2023. aug. 12. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/40 Darius- ***** válasza:
74%
Igen, eléggé. Szombathely valóban jobb, anyám is ott él. Kőszeg már nem annyira jó.
2023. aug. 12. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/40 A kérdező kommentje:
#17 ami nekem nagyon szemet szúrt Győrbe hogy a meki előtt ott a városba a Baross úton nagyon nagy gettó van. Ott ülnek a földön cigiznek a 11 évesek cigit kèregetnek. Egy ilyen mondtad meg ütötte a fülemet "szia tesó, nincs egy szál cigid mert látom tele vagy!,,
2023. aug. 12. 01:39
 20/40 A kérdező kommentje:
#18 Szombathely nem unalmas?
2023. aug. 12. 01:40
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!