Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Más is szokta érthetően...

Más is szokta érthetően hallani panelba, hogy mit beszélget a szomszédja?

Figyelt kérdés

2 hónapja van új albérlet. Este 10kor szárítottam a hajam. Érthetően azt hallottam, hogy a férfi hang a hajszárításom tényét teszi szóvá hajszárítás után. Most csak beleképzelem vagy tényleg mondhatott ilyet? Egyébként nem lehet érteni, amiket szószerint beszélgetnek. Meg kb csak a férfi hangot lehet legtöbbször hallani. Van hogy a nőit is csak nem érthetően.

Azt akarom eldönteni hogy én képzeltem bele a mormogásba, hogy mit mondott vagy tényleg érthető volt amit mondott.

Hogy kb ez már pszichológiai/pszichiátriai eset vagy ez még belefér a normális mentális állapot kategóriába (amit szeretnék).


2023. aug. 25. 23:16
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Én is hallom sajnos a szomszédokat. Átkozott a panel.
2023. aug. 25. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Igen, rühellek itt élni.
2023. aug. 26. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem, pedig jó a hallásom vizsgálati eredmények alapján. Nem hangosak a lakók a panelünknek ezen a részén, vegyes a korosztály. Másoktól hallok panaszt, akik veszekedős család környékén élnek a házban. Illetve a szüleim paneljében más a kialakítás, és ott a WC-n lehet hallani érthetően a közvetlen alsó-felső szomszédokat akkor is, ha normális hangerővel beszélnek, de a lakás többi részén nem.
2023. aug. 26. 04:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Szoktam hallani a szomszéd öregasszonyt. Énekelget, telefonál, jó hangosan, gondolom nagyothall már.
2023. aug. 26. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
én is hallom tisztán miről beszélnek pedig 10 éves tégla társasház.
2023. aug. 27. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Én is tégla társasházban élek, és ha az átlagnál picit is hangosabban beszél valaki, teljesen tisztán ki tudom venni, mit mond az illető, legyen az felső, vagy szélső szomszéd.
2023. aug. 27. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
8%
Sajnos ez ilyen és kezdek teljesen beleőrülni, elegem van a nulla privátszférából. Hogy lehet a panel életből kiszökni anélkül, hogy megnyerem a lottót vagy Elon Musk agyával rendelkezem? Úgy érzem, ha egyszer panelba kerül az ember onnan menekvés nincs. Ha valaki a butább agyat nyerte a születési szerencskeréken és csak minimumbéres rabszolga melóra lesz egész életében alkalmas akkor sosem lesz lehetősége kertesházba költözni. Úgy érzem már csak az öngyilkosság a kiút innen.
2023. aug. 27. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Én egy völgyben lakom családi házban és tisztán hallom ha 4 telekkel odébb miről beszélgetnek a teraszon.
2023. aug. 28. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim válasza:
100%

Több helyen laktam panelban, és mindenhol más volt az akkusztika.

Ahol most élek, az első esténken nem tudtunk aludni, mert olyan volt, mintha valaki a MI fürdőnkben beszélgetnének, fürödnének...

Vmi összejövetelt fogtunk ki, de a fürdés, kézmosás, mosás hangok továbbra is agyon erősek, úgy ahogy megszoktunk. Mikor van nálunk valaki, nagyon szokataéan nekika Niagara vízesés hang.

Sokszor elgondolkozom, hogy vajon minket is hallanak-e ennyire, ált. nem beszélünk hangosan, igyekszünk odafigyelni, de elgondolkozom, hogy ha a fürdőben tisztán értem, hogy mit mond az alsó szomszéd, akkor ők is hallanak minket ennyire??? A fürdőben emiatt ált. suttogunk.

Néha Magdi anyusnak érzem magam, hogy milyen tájékozott vagyok az alsó szomszéd életében, mivel a pár egyik tagja minden reggel a wc-n ülve telefonál egy haverral és kibeszéli az aktuális eseményenek, magánéleti dolgokat. Én pedig csak nyugodtan szerettem volna kakilni...

2023. aug. 28. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Nyugat-Európában is ez a helyzet? Ott is 0 hangszigetelés van?
2023. aug. 28. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!