Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Valakinek már volt cigány...

Valakinek már volt cigány szomszèdja?

Figyelt kérdés

Nem olyan putrisokra gondolok hanem akik gazdagok csak senki sem tudja hogy miből.


Kíváncsi lennék hogy milyenek szomszèdkènt ha valakinek van ilyenről storyja akkor kíváncsian várom



2023. aug. 13. 21:51
1 2
 1/20 Darius- ***** válasza:
100%
Senki nem tudja miből-ez nem sejtet jót. Sok cigány, ahogy hallottam idős emberek kifosztásából él vagy autókat, motorokat lopnak. Ez utóbbi bevett szokás. Vigyázz a sokat érő értékeidre.
2023. aug. 13. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
72%

Nekem kulonbozo cigany szomszedaim voltak es vannak most is. Nincs problema. Egy idoben a gyerekek bejartak a kertbe de kamerat raktam fel. Azota nem jonnek. Amugy nem vittek el semmit.


Joban vagyunk. Amennyire tudok segitek nekik. Partnerek vagyunk. Ha valami nem tetszik megbeszeljuk.

2023. aug. 13. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
70%
Négy évig laktam egy bontásra ítélt házban, többségében cigányok között. A jelenlegi belvárosi házban sokkal több probléma van a szomszédokkal.
2023. aug. 13. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
69%
Senki nem tudja miből, aztán mégis mindenki tudja, hogy prostik futtatásából, mások átveréséből, embercsempészetből, drogárusításból élnek.Ilyen ez, mikor senki nem tudja miből van a pénzm
2023. aug. 13. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
87%

Felettunk berlokent laknak,szinten c a tulaj. A furdo csempeje a regi vizaetereszto. FolyamT aztatjak a furdonk plafonjat. Sgyszer mar leesett 2nm vakolat.

Igazi kartevo patkany nepseg.


A zart lepcsohazban soxor dohanyoznak es eldobaljak a kajapspirokat,otthagynak felig megivott sorokeg uditoket.


Vmi torvenyen feluli allonak kepzelik magukat .


Remelem,h folejuk is olyan kerul,mint ok es leaznak toluk folyamatosan.

2023. aug. 14. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%
Egyszer, igen, fölöttünk, olyan környéken amire nem volt ez jellemző (egy közepesen jó budai városrész), szerintem befektetésnek vehették a kéglit. Magukat a tulajokat ritkán láttuk. Apa, anya és egy kislány. Évekig újítottgatták a lakást. Volt egy "emberük", egy nem roma, kisméretű srác, valószínűleg ő dolgozgatott nekik, ha megjelent, pár hétig reggeltől estig ment a kopácsolás, a flex, a fúrógép. Aztán eltűnt, jöttek a tulajék, néhány nap hangos zene, eszem-iszom... újabb néhány hét nyugi és kezdődött az egész elölről. Ma sem tudom kész lett-e a lakás, eladták/kiadták-e, vagy ugyanezt csinálják...
2023. aug. 14. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%

Volt már sajnos. 3. kerület, fölöttem laktak. A zenélés, dübörgés, veszekedés, utcán éjjel 2-kor hangosan ordibálás stb mert hát ők megtehetik hogy nem dolgoznak, illegális tevékenységekből futja nekik.


Volt hogy szóltam nekik hogy kapcsolják le magukat mert megyek dolgozni, azt mondták ha mégegyszer beszólok lehet törött kézzel nem fogok tudni dolgozni.....

Rendőrt hiába hívtam, kijöttek rászóltak, utána 1 nap múlva minden újra.


Fél év pokol volt, utána szerencsére eltűntek, eladták egy másik cigány családnak de ők szerencsére már normálisabbak picit azóta nyugi van.

2023. aug. 16. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%

Egyébként ex anyósoméknak is volt roma szomszédja. A panellakást áron alul szerezték. Mint később kiderült valószínűleg a bűnöző életmódot folytató alsó szomszédok miatt. Az utcában egy másik roma "gang" is volt, a másik valószínűleg csak seftelésből élt és egész nap az ő lépcsőházuk előtti padon ücsörgött. Bár egyáltalán nem egy szakadt, veszélyes környék az se, ezek az "ücsörgők" talán még adtak is valami pluszt az utcához. Mivel nem lopásból éltek ezért nem kellett tőlük tartani viszont szemmel tartották az utcát...

A szomszédok viszont, mint később kiderült egy "emberkereskedő" banda volt. Azaz QRVÁ-kat futtattak, Európa-szerte. Ott a panelban lehetett a "központ", oda jöttek néha lányok ügyeket intézni, futtató, dízelek, ilyen-olyan arcok. Hétvégente buli, hangos zene. Egy 70 körüli mama (ezeknél ki tudja) tartotta össze a családot. Végül a TEK-esek is onnan vittek el mindenkit.

2023. aug. 16. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
100%
Dízelek... 😀 DEALER
2023. aug. 16. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:
#9 értem. Egyèbkènt a cigányok mondják magukra hogy velük nincs bírás dehát tényleg nincs
2023. aug. 16. 10:10
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!