Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Mást is nagyon megviselt a...

Mást is nagyon megviselt a költözés vagy csak én vagyok ilyen érzelgős?

Figyelt kérdés
Szóval. Olyan rinyapin@ vagyok. De ahogy végignéztem ahogy a kis kuckóm amit apa épített nekem 4 évesen és ami idáig állt, szétverték, meg a telefirkált agyonmatricázott szekrényemet és ágyamat is. Meg úgy általába a ház ahol eddig egész életembe éltem, és amit az otthonomnak nevezhettem, most eltűnik. Bárhol voltam mindig idejottem haza, és itt biztonságban éreztem magam 😭 minden emlékem a gyerekkoromról ideköt. És most kivisznek Németbe, úgy hogy egy szót se tudok. És nem tudom abbahagyni a sírást, mert fáj látni ahogy az emlékeimet szétverik 😭

2023. aug. 28. 17:13
 1/8 anonim ***** válasza:
81%
Már az is megviselt, hogy elolvastam amit írtál!
2023. aug. 28. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

1 éve majdnem mi is elköltöztünk,apuék már házakat is nézegettek.

Nagyon szomorú voltam,és nem akartam elhinni,hogy ez történik.

Rengeteget imádkoztam,és sírtam.

Végül itt maradtunk.❤️🥹

Nagyon örültem,hogy maradtunk.

*

Én is nehezen viselem a változást.

A te helyedben én is nagyon szomorú lennék 😭

Kitartást ❤️

Ha ez segít,fogd fel a költözést,mint egy utat,aminek a végén ismét visszatérhetsz az otthonodba ❤️

Kitartást,és sok erőt!

Küldök egy virtuális ölelést,ha ez segít. ❤️🥹

2023. aug. 28. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Többször költöztem életem során, egyik sem viselt meg:


1. kb 1 éves voltam, nyilván nem emlékszem, nem viselt meg.


2. ovi/suli váltás közt történt és kb 5 perccel költöztünk arrébb, nem viselt meg.


3. érettségi után más városba mentem egyetemre, koliba. Izgalmas volt meg hazajárhattam, nem viselt meg. Aztán covid alatt haza meg vissz költözés, na az megviselt.


4. párommal kiköltöztünk külföldre (tanulmányi okokból). Ez is izgalmas, nem viselt meg (még?). Én sem beszélem a nyelvet még, de tanulom és jól haladok.


Bár nekem minden költözés jó volt, mert életszakaszváltásban voltam vagy mert nem volt nagy változás csak egy utcával arrébb kerültünk, tudom, hogy ha 16-17 éves koromban a szüleim kirángattak volna bárhova (külföld vagy más város akár), nagyon megviselt volna. Itt voltak osztálytársaim, ide jártam zenélni, sportolni, itt laktak a szomszédban a legjobb barátaim stb.


Azt tudom mondani, hátha kicsit jobban érzed majd magad, hogy a barátaid megmaradhatnak. Nekem megmaradt az összes. A legrégebbi barátságom 20 éves (22 vagyok). Remélem kint is megtalálod a helyed.

2023. aug. 28. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Oh sajnálom:( engem is megviselt már az is, hogy cska olvastam amit írtál... Én csak albérletbe költöztem a szülővarosomtól kb 150 km-re, szóval nem is olyan durva táv, de 25 évesen az anyukám után sírtam 😅 úgyhogy abszolút nehéz az ilyen, de embere válogatja. Sird ki magad szerintem.
2023. aug. 28. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Volt, hogy igen, de aztán beletörődtem.
2023. aug. 28. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Sajnálom, ismerős a helyzet. Vedd úgy a dolgot, hogy a változásban benne van a fejlődési lehetőség is.
2023. aug. 28. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
70%
Már kiskoromban sokat költöztünk, azóta meg albérletről albérletre járok. Kicsit azért a költözéskor eszembe jut, hogy egy korszak lezárult és soha többé nem mehetek oda vissza, de aztán az új helyen való rendezkedés alatt már el is felejtem a dolgot. Igazából nem érdemes túlzottan kötődni helyekhez, mert az ember bárhol otthon tudja érezni magát.
2023. aug. 29. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Egy sima költözés is, nem hogy a családi háznak a lerombolása.
2023. aug. 29. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!